PGE Ekstraliga: Marcin Murawski i Stanisław Chomski w magazynie WP SportoweFakty (26.08.21, godz. 12:30)

Prezes ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz i trener MOJE BERMUDY STALI Gorzów będą gośćmi portalu WP SportoweFakty. W programie m.in. budowa składu przez grudziądzki klub na sezon 2022 PGE Ekstraligi, a także zbliżające się półfinały najlepszej żużlowej ligi świata, w której wezmą udział wicemistrzowie Polski. Początek magazynu o godz. 12:30.

Pytanie o obecność Kennetha Bjerre w przyszłorocznej kadrze grudziądzkiej drużyny zostanie zadane Marcinowi Murawskiemu, który będzie pierwszym gościem w czwartkowym Magazynie PGE Ekstraligi. Po tym, jak ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM zapewnił sobie utrzymanie w elicie, przedstawiciela tego klubu nie mogło zabraknąć w programie.

Prezes ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM opowie o tym, na czym polegało i jak wyglądało zgrupowanie zespołu przed decydującym spotkaniem z ELTROX WŁÓKNIARZEM Częstochowa. Podzieli się on też swoimi wrażeniami i emocjami, jakie towarzyszyły mu w ostatnich tygodniach w związku z niepewnym losem klubu w PGE Ekstralidze.

Drugim gościem prowadzącego Marcina Musiała będzie trener MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Stanisław Chomski. Rozmowa z nim dotyczyć będzie oczywiście zbliżającej się fazy play-off, w której Drużynowy V-ce Mistrz Polski weźmie udział. Gorzowianie w półfinale zmierzą się z lubelskim MOTOREM. Jak zapatruje się na dwumecz z tym zespołem i jaki w ogóle ma plan na mecze w decydującej części sezonu szkoleniowiec żółto-niebieskich? Co ze zdrowiem Szymona Woźniaka i Martina Vaculika? Czy domowy tor w Gorzowie będzie twierdzą nie do zdobycia dla rywali?

Szkoleniowiec opowie też o piramidzie szkoleniowej, w której był jednym z ekspertów. Czy żużel dzięki niej może stać się tańszy? Co trener sądzi na temat dopuszczenia do występów w PGE Ekstralidze już 15-latków? Jak obecnie wygląda szkolenie w klubie z Gorzowa i czy nadzieją na lepsze jutro w formacji młodzieżowej jest tylko Oskar Paluch?

Początek Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 26 sierpnia, o godz. 12:30. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.