PGE Ekstraliga i Bartosz Zmarzlik grają z WOŚP

Takiej okazji nie wolno przegapić. Trzeci rok z rzędu PGE Ekstraliga przekazuje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu. Tym razem wespół z Bartoszem Zmarzlikiem, który taki sam medal wywalczył podczas finału rozgrywek, w którym Stal Gorzów pokonała Get Well Toruń. Licytacja trwa do 10 lutego TUTAJ.

Przedmiotem aukcji jest przekazany przez PGE Ekstraligę – Najlepszą Żużlową Ligę Świata i zawodnika Stali Gorzów – Bartosza Zmarzlika złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu z sezonu 2016.

Medal jest oryginalny i stanowi niebywałą wartość kolekcjonerską. W minionym sezonie żużlowym takie medale otrzymali tylko zawodnicy i sztab szkoleniowy Drużynowego Mistrza Polski – Stali Gorzów.

Stań się posiadaczem unikatowej pamiątki żużlowej i wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

– Jest to doskonała pamiątka i mam nadzieję, że trafi do rąk prawdziwego fanatyka żużla. Wiem, że każda osoba licytująca – tak jak ja – chce pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Przyłączam się do akcji i gram z wami w jednej drużynie – powiedział Bartosz Zmarzlik.