PGE Ekstraliga Flesz (10): intensywne przygotowania do sezonu, 3. miejsce Bartosza Zmarzlika

Pierwszy tydzień nowego roku za nami. Zawodnicy intensywnie przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Większość żużlowców postawiła na aktywne spędzanie czasu w górach. Ponadto w sobotę odbył się 87. Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2021 roku do którego nominowany był Bartosz Zmarzlik.

Maciej Janowski od kilku dni intensywnie trenuje w Hiszpanii. Kapitan BETARD SPATY Wrocław tym razem postawił na rower.

Robert Lambert aktywnie spędza czas na Słowacji. Zawodnik APATORA Toruń zdecydował się na jazdę na nartach.

Szymon Woźniak również postawił na wypoczynek w górach. Zawodnik MOJE BERMUDY STAL Gorzów tym razem wybrał wspinaczkę po polskich Tatrach.

Wiktor Lampart, pomimo zimowej aury, nie rezygnuje z dwóch kółek. Zawodnik MOTORU Lublin intensywnie trenuje na motocrossie.

Leon Madsen poleciał na Teneryfę. Kapitan ELTROX WŁÓKNIARZA Częstochowa zaczął od intensywnych treningów na rowerze.

ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa przedstawił trenera na sezon 2022 w U-24 Ekstralidze. Będzie to klubowy wychowanek – Józef Kafel.

W nadchodzącym sezonie 2022 prawdziwą nowością dla kibiców będzie Speedway Ekstraliga U-24. Wiadomo już, że naszą…

Posted by Włókniarz Częstochowa on Monday, January 3, 2022

Dzięki głosom w Budżecie Obywatelskim mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, powstał nowy warsztat dla juniorów ARGED MALESY Ostrów.

Bartosz Zmarzlik zajął 3 miejsce w 87. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2021 roku. Przed dwukrotnym Indywidualnym Mistrzem Świata z 2019 oraz 2020 roku, uplasowali się Robert Lewandowski (1. miejsce) i Anita Włodarczyk (2. miejsce).

 

Paula Pacyga