PGE Ekstraliga Flesz (9): Wydanie świąteczne

W klubach PGE Ekstraligi przyszedł czas na chwilę oddechu. Zawodnicy i działacze przerwali przygotowania do nowego sezonu 2022, aby móc spędzić trochę czasu z bliskimi celebrując Święta Bożego Narodzenia.

MOJE BERMUDY STAL Gorzów kolejny raz zaskoczyła pozytywnie fanów czarnego sportu, przygotowując z okazji Świąt kolędę.

Cały rok czekania na nie, a to już prawie po Świętach 😕Prezenty były ⁉️ Co tam znaleźliście pod choinką ⁉️ 🎄🎁U nas świąteczna atmosfera ciągle trwa 🎤🎸🥁⤵️⤵️➖#StalowaRodzina💛💙 #MojeBermudy Stal Gorzów Gorzów EchoGorzowa.pl

Posted by Stal Gorzów on Sunday, December 26, 2021

Drużynowy Mistrz Polski 2021, BETARD SPARTA Wrocław, przygotował specjalne świąteczne wideo, w którym cały zespół złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Wesołych Świąt!

🎅 Wesołych Świąt życzy drużyna Betard Sparta Wrocław 🎄

Posted by WTS Sparta Wrocław on Thursday, December 23, 2021

Świąteczny przekaz także m.in. od FOGO UNII Leszno, MOTORU Lublin czy beniaminka PGE Ekstraligi dla żużlowych kibiców.

Świąteczny przekaz od #BullSquad 🎅🎄Wesołych Świąt 🎅 Merry Christmas 🎅 Joyeux Noël 🎅 Glædelig Jul 🎅#KSUL 🤟⬜🟦 #PGEE

Posted by Unia Leszno on Thursday, December 23, 2021

24.12.2021 – Życzenia Bożonarodzeniowe

W tym szczególnym dniu cały nasz team: zawodnicy, zarząd oraz pracownicy klubu życzymy Wam przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w gronie rodziny i najbliższych oraz spełnienia tych najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku. 🎅🎄 🤶 Wesołych Świąt❗ 🌟❄️Miasto LublinLW BogdankaPerłaLubelskieGrupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.LOTTO. Radość wygrywaniaSpeedway Ekstraliga

Posted by Speedway Motor Lublin on Thursday, December 23, 2021

Wesołych Świąt!

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski życzy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Spełnienia wszystkich życzeń. A jakich? Przekonajcie się oglądając nasz świąteczny film z udziałem żużlowców i trenerów 🌟🎄

Posted by TŻ Ostrovia on Friday, December 24, 2021

W ferworze świątecznych przygotowań zespół z Torunia przygotował dla lokalnych wielbicieli czarnego sportu małą niespodziankę. “Emilowa środa” – pod takim hasłem klub zachęcał do zakupu karnetów na nowy sezon, które osobiście sprzedawał Emil Sayfutdinov na MotoArenie. Dodatkowo była możliwość sfotografowania się z nowym zawodnikiem miejscowej drużyny.

"Emilowa środa"

A Ty masz już swój karnet? 🤔 Jeśli nie to Emil Sayfutdinov zaprasza 22 grudnia, kiedy to osobiście będzie sprzedawał Wam karnety. Może jest jeszcze jakiś lekko „spóźniony” Mikołaj, który chciałby sprezentować swoim najbliższym całoroczną wejściówkę na mecze naszej drużyny? 🎅🏻🎁🎄 Emil będzie na Was czekał w najbliższą środę w godzinach 15:00-18:00! Zapraszamy!

Posted by Klub Sportowy Toruń on Monday, December 20, 2021

Dwa dni przed wigilią kibice Włókniarza Częstochowa mieli okazję spotkać się z Mikołajem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Biało-zielony Mikołaj nigdy nie kłamie 🎅 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pojawił się dziś w III alei NMP w…

Posted by Włókniarz Częstochowa on Wednesday, December 22, 2021

To z pewnością magiczny i wyjątkowy czas dla Pawła Przedpełskiego i Bartosza Zmarzlika, którzy spędzili więcej czasu ze swoimi pociechami, dla których to były pierwsze Święta.

 

Trochę aktywności fizycznej w ten wyjątkowy okres jest jak najbardziej wskazane. Białe święta to idealny czas do zorganizowania kuligu i właśnie to zrobił Leon Madsen.

 

Choinka nie zawsze musi być tradycyjna. Przemysław Pawlicki na swoim Instagramie zaprezentował żużlową wersję świątecznej ozdoby.

Jak mawia klasyk, co w rodzinie to nie zginie i tak też jest w przypadku rodziny Zmarzlików.

Genów nie oszukasz 😉 💪O przyszłość jesteśmy spokojni 👍 #DwaPokolenia📷: FB Bartosz Zmarzlik #95 ➖#StalowaRodzina💛💙 #MojeBermudy Stal Gorzów #Gorzow EchoGorzowa.pl

Posted by Stal Gorzów on Sunday, December 26, 2021

 

Paulina Wiśniewska