PGE Ekstraliga Flesz (9): akcje dobroczynne, nowy trener

Mimo czasu, zwanego przez kibiców „sezonem ogórkowym”, ostatni tydzień przed samymi Świętami Bożego Narodzenia był bardzo emocjonujący dla sympatyków klubów PGE Ekstraligi. Jedno z wydarzeń z pewnością zaowocuje ciekawymi decyzjami dzień przed samą Wigilią.

Chodzi o wybór nowego trenera Żużlowej Reprezentacji Polski. Został nim Rafał Dobrucki. Z kolei nowa kadra zostanie zaprezentowana 23 grudnia.

W zakupowej gorączce klubowe sklepy prześcigały się w pomysłach na promocje oraz prezentowały nowe produkty.

Zawodnicy i działacze chętnie angażowali się w tym czasie w akcje charytatywne, np. na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Niektórzy zawodnicy po dłuższych wakacjach m.in. w Meksyku wracają do domu z uśmiechem, mimo powrotu do ostrego trenowania…

Pierwszą namiastką emocji na nowy sezon była z pewnością prezentacja nowego terminarza rozgrywek i odsłona poszczególnych par pierwszej oraz drugiej rundy PGE Ekstraligi.

Kolejne kluby rozpoczęły sprzedaż karnetów na mecze domowe w sezonie 2021.

W ramach podtrzymania zainteresowania żużlem w sezonie zimowym również nie brakuje ciekawych pomysłów na cykle dla kibiców. Mistrzowie postanowili przypomnieć „smaczki” z historii FOGO Unii Leszno…

… natomiast beniaminek z Torunia postawił na wspólne oglądanie kultowych spotkań z minionych lat.

Daria Jagodzka