PGE Ekstraliga Flesz (2): rusza transferowa karuzela

Wraz z początkiem listopada rusza transferowa karuzela. Przez najbliższe dwa tygodnie kluby będą informować o podpisanych umowach. Losy niektórych zawodników są już znane. Część z nich zmieni barwy klubowe, o czym poinformowali na swoich profilach w mediach społecznościowych. Pierwszy dzień listopada to również dzień, w którym wspomina się tych, którzy odeszli.

27 października zaprezentowano nowy Regulamin Drużynowych Mistrzostw Polski 2021. Wprowadzono w nim kilka zmian, które będą obowiązywać od przyszłego sezonu. Do zapoznania z nim zachęcał m.in. MRGARDEN GKM Grudziądz.

Jakub Miśkowiak, Indywidualny Mistrz Polski Juniorów, poinformował, że zostaje w ELTROX Włókniarzu Częstochowa na kolejny sezon.

Częstochowa ma najlepszego juniora w Polsce!

Częstochowa ma najlepszego juniora w Polsce! Jakub Miśkowiak#515 zostaje z nami i w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy Eltrox Włókniarza Częstochowa. 👏💚 Więcej informacji poniżej ⤵️https://wlokniarz.com/2020/10/29/czestochowa-ma-najlepszego-juniora-w-polsce/___#BialoZielonaRodzina #KochamWlokniarz

Posted by Włókniarz Częstochowa on Thursday, October 29, 2020

Również Anders Thomsen uzgodnił warunki kontraktu z MOJE BERMUDY Stalą Gorzów i przedłużył go na kolejne dwa lata. Dla Duńczyka będzie to trzeci sezon w szeregach gorzowskiej drużyny.

Anders Thomsen

ℹ️ Anders Thomsen dziękuje Wam, drodzy Kibice za minione dwa lata, i……zostaje z nami na dwa następne lata 🤩

Posted by Stal Gorzów on Thursday, October 29, 2020

Tego samego dnia na o odejściu z FOGO Unii Leszno poinformował Dominik Kubera. Kibice spodziewali się takiej informacji, ponieważ o takim przebiegu spraw zawodnik wspominał po zakończonym meczu finałowym w Lesznie.

❗DRODZY SPONSORZY, KIBICE, PRZYJACIELE❗Przyszedł czas,by głośno powiedzieć że odchodzę z klubu Fogo Unia Leszno….

Posted by Dominik Kubera Racing on Thursday, October 29, 2020

Dwa dni później taką samą informację przekazał Bartosz Smektała.

Swoje podziękowania dla eWinner Apatora Toruń przekazał także Viktor Kulakov. Rosjanin napisał także, że nie będzie reprezentować barw beniaminka PGE Ekstraligi w sezonie 2021.

Obecna sytuacja w kraju nie jest obojętna zawodnikom żużlowej PGE Ekstraligi. Swoje wsparcie dla kobiet przedstawił m.in. Maciej Janowski.

View this post on Instagram

one Love ❤️

A post shared by Magic71 ❌ Maciej Janowski (@1magic1) on

Pierwszego listopada pamiętamy szczególnie o tych, którzy odeszli. Zawodników, trenerów, toromistrzów…

Pamiętamy❗

Posted by Stal Gorzów on Sunday, November 1, 2020

1 listopada – Święto Zmarłych W tym szczególnym dniu pamiętamy o naszych zawodnikach, trenerach, dzialaczach,…

Posted by Unia Leszno on Sunday, November 1, 2020

 

 

 

Martyna Wolnik