PGE Ekstraliga Flesz (19): ostatnie przygotowania przed wyjazdem na tor

Pogoda za oknem coraz lepsza, a to oznacza, że sezon żużlowy zbliża się wielkimi krokami. Kluby wykorzystują ostatnie dni przed wyjazdem na tor na wspólne przygotowania. W Częstochowie odbyła się prezentacja drużyny. Dowiedzieliśmy się również, gdzie będzie można oglądać PGE Ekstraligę w latach 2022-2025.

PGE Ekstraliga nadal będzie transmitowana w CANAL+. Żużlowi kibice do 2025 roku będą mogli oglądać najlepszą żużlową ligę świata w kanałach sportowych nadawcy oraz serwisie CANAL+ online. Od sezonu 2022 będziemy świadkami 70 spotkań w sezonie. W ramach zawartej umowy nadawca ma prawo do publikacji, m.in. internetowego magazynu skrótów, programów  z zapowiedziami i podsumowaniami spotkań, kulis meczów, transmisji z PGE IMME, a także Gali PGE Ekstraligi.

PILNE: ‼️ PGE Ekstraliga do 2025 roku w CANAL+ 📺 ‼️ Więcej:…

Posted by Speedway Ekstraliga on Thursday, February 25, 2021

Sezon żużlowy coraz bliżej. Zawodnicy niedługo wyjadą na tor, ale zanim to nastąpi, kluby organizują ostatnie obozy przygotowawcze. Do Świnoujścia udała się drużyna Falubazu Zielona Góra, natomiast do Hiszpanii polecieli zawodnicy Motoru Lublin.

#FalubazCamp2021|Gorące pozdrowienia ze słonecznego Świnoujścia 😀Raport z pierwszego dnia zgrupowania ▶…

Posted by Falubaz Zielona Góra on Sunday, February 21, 2021

Podobne plany do lublinian mieli mistrzowie Polski. Ze względu na COVID-19, FOGO Unia Leszno pozostanie jednak w kraju, a zawodnicy będą trenować na lokalnych torach crossowych.

#ByczyNews ❗❗❗ W poczuciu odpowiedzialności za #BullSquad ze względu na COVID-19 rezygnujemy z obozu w Hiszpanii 🇪🇦…

Posted by Unia Leszno on Wednesday, February 24, 2021

Pod okiem Mariusza Cieślińskiego, juniorzy BETARD Sparty Wrocław rozpoczęli trzeci etap przygotowań do sezonu. Artem Laguta zdecydował się na wyjazd do Włoch, by pojeździć na motocrossie.

#SpartaCamp odcinek 3 🔥Rozpoczynamy trzeci etap przygotowań przedsezonowych naszej młodzieży 🚀 Na początek tradycyjnie…

Posted by WTS Sparta Wrocław on Friday, February 26, 2021

Wrocławianie przedstawili również szczegółowe plany powrotu na tor. Pierwszy raz na tor żużlowcy wyjadą 11 marca, a pierwszy mecz sparingowy odjadą 20 marca na Stadionie Olimpijskim z MOJE BERMUDY Stalą Gorzów.

Za dwa tygodnie wracamy na tor! Mamy też plan przedsezonowych sparingów :)Szczegóły: https://wts.pl/powrot-na-tor-11-marca-pierwszy-sparing-9-dni-pozniej/

Posted by WTS Sparta Wrocław on Wednesday, February 24, 2021

Żużlowcy eWinner Apatora Toruń są już po testach wydolnościowych i oczekują na początek sezonu.

ELTROX Włókniarz Częstochowa zaprezentował drużynę na 2021 rok. Prezentacja odbyła się w Internecie, a kibice mogli zadać pytanie swoim żużlowym idolom.

W Grudziądzu w oryginalny sposób pokazano, jak będą wyglądały kevlary zawodników w najbliższym sezonie. Kombinezony zostały zaprezentowane bowiem przez kibiców.

"To wizytówka klubu" – fani GKM zaprezentowali kevlar 2021!

🎥 Oto ON!🔥 Kevlar ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz na sezon 2021 zaprezentowany przez kibiców naszej drużyny przed kamerami klubowej telewizji GKMtv!🟡🔵

Posted by GKM Grudziądz S.A. on Wednesday, February 24, 2021

Bartosz Michalak