PGE Ekstraliga Flesz (18): Przygotowania do sezonu, akcje charytatywne, sesje zdjęciowe

Mamy końcówkę zimy i dużymi krokami zbliża się rozpoczęcie sezonu 2021. Kluby zachęcają do włączenia się w akcje charytatywne. Nie obyło się bez sesji zdjęciowych. Można było zobaczyć także nowy kevlar jednego z klubów PGE Ekstraligi.

FOGO Unia Leszno zachęca do pomagania i przekazania 1% podatku dla Domu Dziecka w Lesznie. Kluby PGE Ekstraligi pokazywały wielokrotnie, że są w gotowości do pomocy potrzebującym.

Matej Zagar w nowych barwach. Zawodnicy Falubazu Zielona Góra odbyli sesję zdjęciową przed nowym sezonem najlepszej żużlowej ligi świata.

Motor Lublin w zimowej scenerii zachęca do wsparcia akcji “Nina Kropeczka walczy z SMA. W akcję zaangażowały się znane osoby, między innymi: Katarzyna Bujakiewicz oraz komentatorzy nSport+ – Tomasz Dryła i Mirosław Jabłoński.

Szymon Woźniak zaprezentował nowy kevlar MOJE BERMUDY Stali Gorzów.

eWinner Apator Toruń zachęca do wzięcia udziału w naborze do szkółki żużlowej. Dzieci i młodzież (w wieku do 16 lat) może zgłaszać się poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej.

W Grudziądzu trwają prace porządkowe na stadionie. Klub nie może się doczekać powrotu na H4.

ELTROX Włókniarz Częstochowa podał datę prezentacji drużyny, która będzie występować w sezonie 2021. Prezentacja odbędzie się 26 lutego o godz. 18:50 i będzie można ją obejrzeć online.

MOJE BERMUDY Stal Gorzów kończą zgrupowanie na Teneryfie i wracają do kraju. Zawodnicy z Gorzowa wybrali kapitana na nowy sezon. Jednogłośnie został nim Bartosz Zmarzlik.

Dziś ostatni dzień #StalGorzowCamp, powoli trzeba pakować walizki i szukać drogi na lotnisko… Ale jeszcze łapiemy ostatnie promienie słońca 😉

Posted by Stal Gorzów on Sunday, February 21, 2021

Swój obóz przygotowawczy zaczyna z kolei drużyna Falubazu Zielona Góra. Żużlowcy ponownie udadzą się do Świnoujścia, by trenować przed zbliżającym się sezonem PGE Ekstraligi.

#FalubazCamp2021|All aboard‼ Wszyscy na pokład‼ Następny przystanek ▶ Interferie Medical SPA Świnoujście 👍Więcej…

Posted by Falubaz Zielona Góra on Sunday, February 21, 2021

 

 

Michał Kulpa