PGE Ekstraliga Flesz (14): Treningi przed sezonem i akcja #SzczepimySię

Ubiegły tydzień w social mediach klubów PGE Ekstraligi obfitował w bardzo dużo ciekawych informacji. Rozpoczęto przygotowania do nowego sezonu. Zawodnicy trenowali między innymi jeżdżąc na nartach. Pojawiły się kolejne posty dotyczące akcji #SzczepimySię. Swoje urodziny obchodził menedżer Motoru Lublin, Jacek Ziółkowski.

Ten tydzień przyniósł też smutne wiadomości. Odszedł 28-letni były zawodnik Apatora Toruń – Kamil Pulczyński.

Niestety, tego poranka nie zaliczymy do udanych. Z wielką przykrością przyjęliśmy informację, iż odszedł od nas kolejny …

Posted by Klub Sportowy Toruń on Friday, January 22, 2021

Motor Lublin przygotowuje nową akcję marketingową dla kibiców. Tym razem okładkę nowego klubowego kalendarza zaprezentował Wiktor Lampart.

FOGO Unia Leszno dołączyła do ogólnopolskiej akcji #SzczepimySię. W akcję zaangażowały się również pozostałe kluby PGE Ekstraligi. Więcej informacji TUTAJ.

Zawodnicy Falubazu Zielona Góra nie narzekają na pogodę i temperaturę. Widać, jak zależy im, aby jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego sezonu.

Zawodnicy MOJE BERMUDY Stali Gorzów, na czele z Rafałem Karczmarzem, trenowali w Jakuszycach. Jak widać na zdjęciach, humory dopisywały.

Dziś trening w terenie 🙂 GUKS, młodzi adepci Stali Gorzów, nasi Juniorzy z Rafałem Karczmarzem, Marcusem Birkemose i trenerami w Jakuszycach 💪

Posted by Stal Gorzów on Saturday, January 23, 2021

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz. Pod taką nazwą zobaczymy zawodników z Grudziądza w przyszłym sezonie PGE Ekstraligi. Klub zyskał dwóch tytularnych sponsorów.

Drużyna ELTROX Włókniarza Częstochowa przekazała na aukcję WOŚP replikę brązowego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczonego w 2019 roku.

Mamy nie lada gratkę dla Biało-Zielonych Kolekcjonerów! 🦁✊Na ręce WOŚP Częstochowa przekazaliśmy replikę brązowego…

Posted by Włókniarz Częstochowa on Thursday, January 21, 2021

Zawodnicy BETARD Sparty Wrocław poszli w ślady Patryka Dudka i wybrali się na trening na nartach biegowych. Scenerii można tylko pozazdrościć.

Zobaczcie kogo młodzi Spartanie spotkali dziś podczas treningu 😊 Patryk Dudek Duzers Team jak widać też wybrał biegówki 😉

Posted by WTS Sparta Wrocław on Tuesday, January 19, 2021

FOGO Unia Leszno nie zapomniała o Dniu Dziadka i złożyła wszystkim dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego.

Dzisiaj #DzieńDziadka i z tej okazji naszym Dziadkom życzymy dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego 🎁#KSUL ⚪🔵 #ByczaRodzina

Posted by Unia Leszno on Thursday, January 21, 2021

Motor Lublin złożył życzenia dla Jacka Ziółkowskiego. Jak podkreśla klub menedżer to „chodząca Encyklopedia”.

Dziś urodziny obchodzi nasza chodząca encyklopedia – Jacek Ziółkowski 🎂🥳🤩Kiero! Życzymy Ci przede wszystkim dużo…

Posted by Speedway Motor Lublin on Tuesday, January 19, 2021

Michał Kulpa