PGE Ekstraliga Flesz (12): Nowy rok, nowa porcja aktywności zawodników

Pierwsze dni 2021 za nami. Zawodnicy przygotowują się do nowego sezonu PGE Ekstraligi, a kluby przygotowują dla kibiców kolejne nowości. Nie brakowało także życzeń urodzinowych.

Zawodnicy PGE Ekstraligi weszli w Nowy Rok ze stuprocentową aktywnością. Mimo, iż do rozpoczęcia sezonu zostały jeszcze trzy miesiące, panowie nie zwalniają tempa. W mediach społecznościowych chętnie dzielą się tym, że szlifują formę na nadchodzący sezon.

Poranny trip przez Londyn zaliczony 🚴🏼‍♂️ #zwift #treningoworowerowo Fabrykarowerow.com Trek Bicycle

Posted by Paweł Przedpełski on Wednesday, January 6, 2021

W czwartkowy poranek ogłoszono, że PGE Ekstraliga i wszystkie kluby najlepszej żużlowej ligi świata przystąpiły do promocji Narodowego Programu Szczepień.

3 stycznia swoje 23. urodziny obchodził zawodnik ELTROX Włókniarza Częstochowa – Jonas Jeppesen. Rzecz jasna dołączamy się do życzeń, które żużlowcowi złożył biało – zielony klub na portalu Facebook.

3 stycznia 1998 roku, czyli dokładnie 2️⃣3️⃣ lata temu na świat przyszedł Jonas Jeppesen! Z okazji urodzin zawodnikowi…

Posted by Włókniarz Częstochowa on Sunday, January 3, 2021

Klub RM SOLAR Falubaz postanowił na swoim profilu na Facebooku stworzyć coś dla zielonogórzan. Powstał album, w którym umieszczane są zdjęcia zawodników z kibicami i każdy ma możliwość przesłania swojej pamiątkowej fotografii, która finalnie zostanie umieszczona na profilu. Wystarczy wysłać ją w wiadomości prywatnej.

Wspólnie z kibicami tworzymy wielką galerię zdjęć. Tu znajdziecie fotografie kibiców Falubazu Zielona Góra z obecnymi…

Posted by Falubaz Zielona Góra on Wednesday, January 6, 2021

09 stycznia swoje 29 urodziny obchodził Kamil Cieślar – były zawodnik ELTROX Włókniarza Częstochowa. Ponownie dołączamy się do życzeń, które zamieścił Częstochowski klub na swoim fanpage’u.

9 stycznia 1992 roku, czyli dokładnie 2️⃣9️⃣ lat temu na świat przyszedł Kamil Cieślar! Z okazji urodzin byłemu…

Posted by Włókniarz Częstochowa on Saturday, January 9, 2021

Ilona Tatar