PGE Ekstraliga: Firma ELTROX nowym sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa!

Fot. Kamil Woldański
Fot. Kamil Woldański

Na specjalnej konferencji prasowej, władze częstochowskiego klubu poinformowały o nowym sponsorze tytularnym zespołu. Od najbliższego sezonu PGE Ekstraligi drużyna będzie występować pod nazwą ELTROX Włókniarz Częstochowa.

Nowy sponsor tytularny Włókniarza Częstochowa to kluczowy gracz w branży monitoringu, systemów alarmowych, automatyki domowej, sprzętu IT i wszelkiej elektroniki użytkowej, a bezpieczeństwo będące centrum jego działalności sprowadza się także do innych aktywności na rynku. „Eltrox, taniej i bezpieczniej” – to hasło odzwierciedlające wartości, którymi przedsiębiorstwo kieruje się w codziennej pracy, a jego przekaz stanowi gwarancję korzystnej inwestycji w bezpieczeństwo rodziny każdego klienta.

Przez ostatnie dwa sezony w nazwie częstochowskiego klubu widniał forBET, a w tym czasie zespół zajął 5. miejsce w PGE Ekstralidze w 2018 roku i zdobył brązowe medale Drużynowych Mistrzostw Polski (2019).

Włókniarz.tv – ELTROX Włókniarz Częstochowa

No i wszystko jasne! 💣 W dniu dzisiejszym, podczas konferencji prasowej przedstawiono nowego sponsora tytularnego Włókniarza Częstochowa! 🔥 Z ogromną przyjemnością możemy poinformować, iż w najbliższym sezonie nasza drużyna w rozgrywkach PGE Ekstraligi startować będzie jako Eltrox Włókniarz Częstochowa! 💚 Więcej ⤵️https://wlokniarz.com/2020/01/14/eltrox-sponsorem-tytularnym-wlokniarza/

Opublikowany przez Włókniarz Częstochowa Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Źródło: wlokniarz.com