PGE Ekstraliga: Duża dawka żużla na Święta i Sylwestra w nSport+

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

W okresie świąteczno-noworocznym telewizja nSport+ będzie miała dla żużlowych kibiców prezenty. W rozmowie dla speedwayekstraliga.pl, Marcin Majewski (szef żużla w Platformie CANAL+) opowiada o emisji wywiadów z polskimi mistrzami Świata i programu, podsumowującego najważniejsze wydarzenia mijającego roku.

Przerwa od PGE Ekstraligi trwa, jednak w najbliższym czasie kibice żużla będą mieli okazję obejrzeć solidną dawkę programów w nSport+. W świąteczny czwartek wyemitowana zostanie specjalna rozmowa z Tomaszem Gollobem oraz Bartoszem Zmarzlikiem. – W drugi dzień Świąt, 26 grudnia o godz. 18:30 wyemitowane zostaną „Rozmowy Mistrzów”, czyli rozmowy z Tomaszem Gollobem oraz Bartoszem Zmarzlikiem. Największe stężenie mistrzów Świata na jeden metr kwadratowy. Porozmawiamy trochę o 2019 roku, będzie także parę akcentów świątecznych. Trochę także porozmawiamy z Bartoszem o jego przyszłości. Myślę, że powie parę ciekawych rzeczy. Na Sylwestra natomiast (31 grudnia, godz. 19:30, przyp. red.) mamy „Żużlową 10-tkę 2019 roku” – jest to dziesięć najważniejszych, zdaniem żużlowej redakcji Platformy CANAL+, wydarzeń mijającego roku. Trochę z uśmiechem, trochę na poważnie, ale generalnie w luźnym stylu – powiedział szef żużla w Platformie CANAL+, Marcin Majewski w rozmowie dla speedwayekstraliga.pl.

Na najbliższe miesiące zaplanowane są także kolejne reportaże z cyklu Czarny Charakter, które cieszą się dużą popularnością. – Czarny Charakter premierowo emitujemy dwa razy w miesiącu. Mamy w przygotowaniu super materiał o 40-leciu MRGARDEN GKM-u. To piękny kawałek historii. Przygotowujemy też reportaż o zawodnikach, których wyścig został przerwany – jak się w tym odnaleźć i jak sobie poradzić. Na pewno do początku sezonu kibice będą mogli liczyć na premiery Czarnych Charakterów – zaznaczył nasz rozmówca.