PGE Ekstraliga: Dodatkowy wariant dla kibiców Falubazu Zielona Góra

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Zielonogórski klub uruchomił nową opcję w związku z karnetami na sezon 2020 PGE Ekstraligi. Teraz kibice, mimo rozgrywek bez udziału publiczności, mogą zakupić całoroczną wejściówkę lub zachować te kupione we wcześniejszych terminach.

Otrzymujemy wiele sygnałów od kibiców, że nie zamierzają zostawić swojego ukochanego klubu. Dla posiadaczy karnetów przygotowaliśmy trzy rozwiązania, które spotykają się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem – podkreślił Wojciech Domagała, prezes Falubazu Zielona Góra.

W podziękowaniu za zaangażowanie i wsparcie kibiców, klub przygotował jeszcze dodatkowy wariant, tzw. złoty, czyli możliwość kupna karnetu na sezon 2020. To będzie niezwykła pamiątka tego nietypowego sezonu.

Wariantem tym objęte będą również osoby, które w określonym terminie zadeklarują, że nie przepisują, nie wymieniają lub nie zwracają karnetu na sezon 2020. W poniedziałek (18 maja) zielonogórski klub opublikuje szczegółowe informacje dotyczące sposobu wyboru wariantu wsparcia. Tego dnia wznowiona zostanie także sprzedaż karnetów na sezon 2020.

Źródło: zuzel.falubaz.com