PGE Ekstraliga budzi się z zimowego snu. Kolejne drużyny z zaplanowanymi treningami

Co raz częściej kluby najlepszej żużlowej ligi świata wyjeżdżają na swoje tory po przerwie zimowej. W czwartek (7 marca) do treningów przystąpią BETARD Sparta Wrocław oraz MRGARDEN GKM Grudziądz. Z kolei GET WELL Toruń oraz FOGO Unia Leszno 6 marca odbyły kolejny dzień jazd próbnych.

Trening na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zaplanowany jest na godz. 13:00. Dla kibiców, którzy zjawią się na miejscu, otwarta jest trybuna K. BETARD Sparta przygotowała również materiał z przygotowań nawierzchni do jutrzejszych startów.

Z kolei w czwartek do mapy torów, na których pojawili się żużlowcy w 2019 roku dołączy Grudziądz. Jak informuje portal gkm.grudziadz.net, na stadionie przy ul. Hallera 4 pojawią się m.in. Artem LagutaKrzysztof Buczkowski oraz młodzieżowcy MRGARDEN GKM Grudziądz. Początek zaplanowany jest na godz. 13:00. Drugi trening ma odbyć się także dzień później również o godz. 13:00.

Po kolejnym dniu jazd próbnych są zespoły FOGO Unii Leszno oraz GET WELL Toruń. W przypadku torunian, zakończyli oni w tym tygodniu starty na MotoArenie. Mistrzowie Polski wykorzystali drugi dzień pięknej pogody. Dodatkowo przygotowali materiał z pierwszego wyjazdu na własny tor.