PGE Ekstraliga: Bezbłędny Mikkel Michelsen poprowadził MOTOR Lublin do zwycięstwa

Fot. Klaudia Żurawska vel Dziurawiec

Twierdza Lublin niezdobyta. MOTOR pewnie pokonał BETARD SPARTĘ Wrocław 50:40 i udaje się na stadion Olimpijski z 10 punktami zapasu. Fenomenalny Mikkel Michelsen został wybrany Rajderem tego spotkania, a na swoim koncie zanotował komplet 18 punktów.

Pierwsza seria startów obfitowała w dużą ilość ścigania. Najważniejszym momentem był 3. bieg. Piekielnie szybki Mikkel Michelsen na ostatnich metrach dopadł Daniela Bewley’a i odebrał mu niemalże pewną wygraną.

Druga seria to zaciekła walka do samego końca, która w każdym wyścigu kończyła się remisem. BETARD SPARTA w biegu 9. za sprawą Woffindena i Bewley’a zmniejszyła stratę do 2 punktów. W 11. wyścigu gospodarze zwyciężyli podwójnie i odskoczyli podopiecznym Dariusza Śledzia na 6 “oczek”. Po 13. wyścigach MOTOR Lublin powiększył ją do 10 punktów za sprawą bezbłędnego Mikkela Michelsena.

Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był właśnie Michelsen, który zdobył komplet 18 punktów. Mistrzowie Polski z Wrocławia najlepszego zawodnika mieli w osobie Macieja Janowskiego (17+1 w 7 startach).

Relacja ze spotkania w Lublinie TUTAJ

Paulina Wiśniewska