PGE Ekstraliga: 28 lutego nazwisko nowego trenera ROW Rybnik i spotkanie z prezesem Krzysztofem Mrozkiem

Fot. Arkadiusz Siwek
Fot. Arkadiusz Siwek

Najbliższy piątek, 28 lutego, przyniesie wszystkim kibicom żużla z Rybnika i regionu sporo nowych informacji. Tego dnia odbędzie się spotkanie z prezesem klubu, Krzysztofem Mrozkiem, a także nowym trenerem zespołu. Dodatkowo kibice będą mogli zadawać pytania gościom zarówno na miejscu, jak i podczas czatu wideo, którego transmisja zostanie przeprowadzona w internecie.

Spotkanie z prezesem Mrozkiem i nowym szkoleniowcem odbędzie się o godz. 17 w sali MOSiR (stadion miejski, ul. Gliwicka 72). W tym czasie będzie można poznać trenera ekipy ROW-u Rybnik i zadawać swoje pytania.

Po spotkaniu z trenerem, odbędzie się czat wideo z prezesem klubu – Krzysztofem Mrozkiem. Wstępnie plan zakłada, że prezes będzie odpowiadał na pytania kibiców od ok. godz. 17.30. Pytania można przesyłać na adres mailowy [email protected] oraz na profil ROW-u Rybnik na Facebooku (wiadomość prywatna). Swoją okazję przepytania prezesa będą miały także osoby, które po spotkaniu z trenerem, zdecydują się pozostać na sali (co piąte pytanie będzie mogło paść z sali).

Źródło: row.rybnik.com.pl