PGE Ekstraliga 2022: Rollercoaster w Lesznie na remis!

Fot. Grzegorz Misiak

FOGO UNIA Leszno podjęła na swoim torze MOJE BERMUDY STAL Gorzów. Mecz był wyrównany do samego końca, a z biegiem czasu przynosił większe emocje. Rajderem meczu został Bartosz Zmarzlik (13), natomiast najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Janusz Kołodziej (11+1).

Do 8. wyścigu włącznie każdy kończył się wynikiem 3:3. Nie można też wiele powiedzieć o mijankach, którymi kibice nie mieli okazji się zbytnio cieszyć przez pierwszą połowę meczu. W 9. biegu na tor upadł Szymon Woźniak w starciu z Jasonem Doyle’em. Australijczyk został wykluczony z powtórki, a zawodnicy żółto-niebieskich wyszli na dwupunktowe prowadzenie.

Wyścig 11. również dla MOJE BERMUDY STALI Gorzów i to oni zbliżyli się do meczowego zwycięstwa. Wynik ponownie się wyrównał po dwóch kolejnych gonitwach. Przed biegami nominowanymi mecz rozpoczynał się od początku.

Wyścig czternasty zakończył się zwycięsko dla leszczynian. Po pełnym emocji finale, w którym znów upadł Szymon Woźniak i wykluczony został Piotr Pawlicki, goście wygrali dwoma punktami i doprowadzili do remisu w całym meczu.

Pełna relacja TUTAJ

Aleksandra Szymaniak