PGE Ekstraliga 2021: Obsady sędziowskie 1. rundy i zawodnicy zastępowani

Fot. Marcin Kubiak
Fot. Marcin Kubiak

PGE Ekstraliga na start. Przed nami inauguracja sezonu 2021. Spotkania zaplanowane są na 3 i 4 kwietnia, a znane są już obsady sędziowskie, komisarzy toru i komisarzy technicznych. Wszystkie zmagania LIVE w ELEVEN SPORTS 2 i nSport+.

Spotkanie MOTORU Lublin z ELTROX WŁÓKNIARZEM Częstochowa poprowadzi Krzysztof Meyze (komisarz toru Arkadiusz Kalwasiński) – transmisja LIVE w ELEVEN SPORTS 2. Z kolei na drugi piątkowy mecz (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – BETARD SPARTA Wrocław) został przełożony na 23.04 ze względu na pozytywne wyniki testu na obecność SARS-CoV-2 w drużynie gospodarzy.

Niedzielne zmagania rozstrzygać będą Paweł Słupski (EWINNER APATOR Toruń – FALUBAZ Zielona Góra) oraz Artur Kuśmierz (FOGO UNIA Leszno – MOJE BERMUDY STAL Gorzów). Komisarzami toru będą odpowiednio Michał Wojaczek (spotkanie w Toruniu) i Jacek Woźniak (pojedynek w Lesznie). Wszystkie mecze LIVE nSport+.

W najnowszym komunikacie PGE Ekstraligi jest również lista zawodników zastępowanych w pierwszych 7 meczach. Pełna treść dostępna jest TUTAJ.