PGE Ekstraliga 2020: Włókniarz Częstochowa zwycięzcą zabawy „Mecz Tytanów”!

Fot. Kamil Woldański
Fot. Kamil Woldański

Ponad 200 komentarzy na Twitterze, blisko 5 500 reakcji na Facebooku – finał zabawy PGE Ekstraligi przyciągnął kibiców żużla z całej Polski, którzy głosowali na swoich faworytów. W ostatnim meczu spotkały się pary GKM-u Grudziądz i Włókniarza Częstochowa. Górą okazał się częstochowski duet, który dojechał do mety na dwóch pierwszych pozycjach.

Para z Częstochowy wygrała finałowe spotkanie podwójnie. Na pierwszym miejscu przyjechał Sławomir Drabik (1 821 głosów), z kolei za jego plecami zameldowali się kolega z pary, Leon Madsen (1 676 głosów) i Billy Hamill (1 458 głosów). Ostatni linię mety minął Robert Kempiński (672 głosy). Głosowanie trwało od godz. 9:00 do 20:00 na oficjalnych profilach PGE Ekstraligi na Facebooku oraz Twitterze. Wyniki z obu portali były zsumowane.

Tym samym zakończyła się jedna z zabaw PGE Ekstraligi w mediach społecznościowych, która cieszyła się dużą popularnością. Już w przyszłym tygodniu startuje nowa aktywność najlepszej żużlowej ligi świata. Na Facebooku oraz Twitterze fani będą mogli wybrać „Championa Żużla”. Więcej o zabawie wkrótce.