PGE Ekstraliga 2020: MRGARDEN GKM Grudziądz rusza z akcją #wspieramGKM

Fot. Dariusz Ryl
Fot. Dariusz Ryl

W związku z planami inauguracji rozgrywek PGE Ekstraligi bez udziału publiczności MRGARDEN GKM Grudziądz przygotował specjalną ofertę #wpieramGKM – dla posiadaczy karnetów na sezon 2020, jak i dla osób które nie posiadają całorocznej wejściówki, a chcą wspomóc żółto-niebieskich. Wśród propozycji są m.in. personalizowane gadżety, niedostępne w zwykłej sprzedaży, wirtualne bilety czy Skarb Kibica.

– Ten sezon będzie wyjątkowy. Będziemy musieli doświadczyć braku kibiców podczas meczów PGE Ekstraligi. To właśnie grudziądzcy fani tworzą świetną atmosferę na naszym stadionie i dla nich, a także dzięki nim, funkcjonuje klub. Przygotowaliśmy nową ofertę, zarówno dla posiadaczy karnetów, jak i dla fanów, którzy chcą wesprzeć GKM poprzez zakup tzw. cegiełek. Otrzymaliśmy wiele głosów wsparcia, a także deklaracji o tym, że fani nie będą oddawać swoich karnetów i zamierzają pomóc klubowi, za co bardzo chciałbym z tego miejsca podziękować. Zawsze powtarzam, iż GKM ma najbardziej oddanych fanów w Polsce. Wierzę, że po raz kolejny pokażemy, że Grudziądz to żużel i wspólnie przetrwamy ten trudny czas – powiedział Marcin Murawski, prezes MRGARDEN GKM Grudziądz.

Cegiełki #wspieramGKM – osobom, które chcą wesprzeć klub w trudnej sytuacji, klub oferuje pomoc w postaci tzw. cegiełek w różnych cenach. Będą one dostępne poprzez specjalną stronę, a całkowity dochód z ich sprzedaży trafi na konto klubu. W związku z reżimem sanitarnym – wszystkie zamówienia realizowane będą przez klub poprzez wysyłki od dnia 29 maja. Nie będzie możliwości odbioru osobistego.

  • “Wirtualny bilet” w wersji do druku wysyłany na adres e-mail – 20 złotych
  • Szal z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 50 złotych
  • Koszulka z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 100 złotych
  • Plastron z autografami zawodników w ramie – 500 złotych
  • Personalizowany zestaw kibica (softshell, bluza i koszulka TEAM GKM 2020, szal #wspieramGKM, Skarb Kibica GKM 2020, film z podziękowaniem zawodnika MRGARDEN GKM) – 1979 złotych

Posiadaczom karnetów na sezon 2020 klub oferuje dwie opcje:

1. Karnet 2020 jako cegiełka #wspieramGKM – kibice mogą zachować swój karnet w geście solidarności i pomocy klubowi w trudnej sytuacji, a w zamian:

  •  ważność karnetu w przypadku zgody na organizację imprez masowych w sezonie 2020
  •  30% rabatu i pierwszeństwo przy zakupie karnetu na sezon 2021
  •  koszulkę z limitowanej kolekcji akcji #wspieramGKM, która nigdy nie trafi do sprzedaży ogólnej

2. Zwrot karnetu – klub zwraca całość kwoty osobom, które zdecydują się na zwrot swojej wejściówki na podstawie wypełnionego wniosku przez kibica.

Więcej informacji oraz potrzebne wnioski dostępne są na oficjalnej stronie MRGARDEN GKM-u Grudziądz.

Źródło: gkm.grudziadz.net