Pewne zwycięstwo ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZA. Punkt bonusowy zostaje w Częstochowie

Fot. Grzegorz Misiak

Gospodarze stanęli na wysokości zadania i zgarnęli całą pulę w meczu z FOR NATURE SOLUTIONS APATOREM Toruń. Spotkanie zakończyło się wynikiem 50:40 (92:88). Fenomenalny Leon Madsen (13) poprowadził swój zespół do zwycięstwa. Natomiast po stronie gości na słowa uznania zasłużyli Patryk Dudek (16+1), a także Robert Lambert (15+1) – obaj w siedmiu biegach.

Bardzo mocne uderzenie podopiecznych Lecha Kędziora w dwóch pierwszych biegach, które zwyciężyli podwójnie. W 3. biegu nastąpiło przełamanie FOR NATURE SOLUTIONS APATORA, którzy odrobili straty triumfując na częstochowskim owalu 5:1.

Fenomenalna walka Fredrika Lindgrena z Pawłem Przedpełskim i Patrykiem Dudkiem do ostatnich metrów w wyścigu nr 6. Finalnie to Szwed wysunął się na prowadzenie i nie oddał go do samego końca. W 7. biegu Robert Lambert z czasem 63,03 pobił rekord Leona Madsena z 20 maja bieżącego roku, który wynosił 63,17.

ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa przed biegami nominowanymi prowadził 44:34. Biegi nominowane to show w wykonaniu Roberta Lamberta i Leona Madsena. Duńczyk dzięki dobremu wyjściu spod taśmy w ostatniej gonitwie zapewnił punkt bonusowy swojej drużynie. Rajderem spotkania został Mateusz Świdnicki (8+1).

Pełna relacja dostępna TUTAJ

Paulina Wiśniewska