Pawlicki, Wieczorek i Zieliński z nowymi kontraktami w MRGARDEN GKM

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Działacze MRGARDEN GKM Grudziądz dopinają ostatnie kontrakty. Nowymi umowami z grudziądzkim klubem związało się kolejnych trzech zawodników. Następny rok grudziądzkie barwy reprezentować będą Przemysław Pawlicki oraz dwóch juniorów: Kamil Wieczorek i Denis Zieliński,

Przemysław Pawlicki w sezonie 2018 był krajowym liderem drużyny. W 14. spotkaniach i 77. biegach wywalczył 132 punkty oraz 9 bonusów, co dało mu średnią 1,831 pkt/bieg, a także 20 miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników PGE Ekstraligi. Przyszłoroczne rozgrywki będą dla żużlowca drugimi w barwach MRGARDEN GKM Grudziądz.

Aneksy do kontraktów parafowali także Kamil Wieczorek i Denis Zieliński. Ten pierwszy pod okiem Roberta Kościechy czyni stałe postępy i w sezonie 2019 może być jednym z podstawowych juniorów zespołu. Z kolei Zieliński w kwietniu zdał licencję w barwach klubu z Grudziądza, a 11 października skończył 16 lat i jest już uprawniony do startów w rozgrywkach ligowych.

Wcześniej nowymi kontraktami z MRGARDEN GKM związali się: Antonio Lindbaeck, Kenneth BjerreKrzysztof Buczkowski oraz juniorzy: Patryk Rolnicki i Marcin Turowski.

Źródło: gkm.grudziadz.net