Pawlicki, Lindgren i Michelsen gośćmi magazynu WP SportoweFakty (17.03.22, godz. 13:00)

Zawodnicy odpowiednio FOGO UNII, WŁÓKNIARZA i MOTORU będą odpowiadać na pytania Marcina Musiała. Początek magazynu PGE Ekstraligi w WP SportoweFakty o godz. 13:00.

Wicemistrzowie Polski na obóz integracyjny i przygotowawczy do Hiszpanii wyjechali dwa dni przed tym, jak na polecenie Władimira Putina Rosja rozpoczęła wojnę w Ukrainie. Temat ten przewijał się w rozmowach zawodników. W czwartkowym Magazynie PGE Ekstraligi odpowiedzi na pytanie, co zaszło między Michelsenem a Lagutą udzieli sam Duńczyk, który będzie ostatnim gościem Marcina Musiała.

Michelsen opowie także o swoim nowym sposobie na regenerację po sezonie i dobre przygotowanie się do nadchodzących rozgrywek. A w nich czeka go dużo pracy, bowiem Duńczyk będzie ścigać się na aż czterech frontach – w PGE Ekstralidze, lidze duńskiej oraz cyklach Grand Prix i SEC. Jak sobie z tym poradzi? W 2020 roku taki nawał zawodów nie skończył się wedle jego oczekiwań.

Program rozpocznie się jednak od rozmowy z Piotrem Pawlickim, kapitanem FOGO UNII Leszno. Opowie on o pierwszych odczuciach po treningach na torze i przede wszystkim zdradzi, jakich zmian dokonał w przygotowaniu sprzętowym. Zdaniem Piotra Barona to miało mieć kluczowe znaczenie dla problemów zawodnika w poprzednim sezonie. Jak sobie zatem poradził?

Pawlicki nie pozostał też obojętny na tragedię, która ma miejsce w Ukrainie i zdecydował się on pomóc jednemu z ukraińskich piłkarzy. Zawodnik rozwinie ten wątek i wyjawi więcej szczegółów na temat udzielonego przez niego wsparcia.

Trzecim, a drugim w kolejności, gościem w magazynie będzie Fredrik Lindgren. Żużlowiec WŁÓKNIARZA Częstochowa opowie o swoim stanie zdrowia. Szwed dwukrotnie przechodził chorobę COVID-19, która miała znacząco odbić się na jego formie. Zawodnik zdradzi, jak obecnie się czuje i z jakimi reakcjami się spotkał, gdy wyjawił przyczynę swojej gorszej dyspozycji.

Będzie też o jego oczekiwaniach wobec nowego trenera Lecha Kędziory. Czy liczy, że wspólnie osiągną porozumienie w temacie przygotowania częstochowskiego toru? Na co będzie stać WŁÓKNIARZ w nadchodzącym sezonie wg zawodnika? Jaka atmosfera panuje na obozie, na którym obecnie przebywa zespół?

To wszystko w czwartkowym Magazynie PGE Ekstraligi, który rozpocznie się o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.