Paweł Przedpełski w Żużlowych Rozmowach WP SportoweFakty (14.01.2021, godz. 19:00)

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Po dwuletniej przerwie powraca do macierzystego klubu. Wychowanek eWinner Apatora ma stanowić o sile polskiej formacji. Jak wspomina starty w Częstochowie i czy jest pewny miejsca w składzie? Paweł Przedpełski będzie gościem Żużlowej Rozmowy na żywo na kanałach WP SportoweFakty.

Paweł Przedpełski, aby się odbudować, przeniósł się 2 lata temu do ELTROX Włókniarza Częstochowa. W ostatnim sezonie pokazał się z dobrej strony, choć do optymalnego potencjału młodego torunianina jeszcze daleko.
Jak sam wspomina okres w Częstochowie i jak widzi przyszłość eWinner Apatora? Na te i inne pytania zawodnik odpowie w Żużlowej Rozmowie na żywo.

Jedną z poruszonych kwestii będzie walka o skład w polskiej formacji seniorskiej zespołu z Torunia. Przedpełski wydaje się pewniakiem do jazdy, ale trener Tomasz Bajerski ma do dyspozycji również Tobiasza Musielaka oraz Adriana Miedzińskiego. Jak 26-latek przygotowuje się do powrotu na MotoArenę – o to zapytamy w trakcie rozmowy, której początek zaplanowany jest na godz. 19:00.

Pytania mogą zadawać także widzowie. Można to robić na czacie pod transmisją na profilu portalu na Facebooku lub na kanale na YouTube po starcie programu. Żużlowe Rozmowy to projekt realizowany z PGE Ekstraligą, co tydzień zapraszamy znanych zawodników najlepszej ligi świata, by odpowiedzieli na pytania kibiców.