Patryk Dudek i Tomasz Gollob w magazynie WP SportoweFakty (07.07.2022)

Lider FOR NATURE SOLUTIONS APATORA oraz legendarny żużlowiec i ekspert CANAL+ będą gośćmi czwartkowego programu portalu WP SportoweFakty. Prowadzący, Marcin Puka, poruszy bieżące tematy, dotyczące PGE Ekstraligi, a także przybliżone zostaną tematy sytuacji w ABRMCZYK POLONII.

Patryk Dudek od razu zmierzy się z pytaniami o to, jak czuje się po zmianie barw klubowych i w nowym dla siebie toruńskim środowisku. Opowie też o atmosferze w drużynie z Torunia. Czy uległa ona poprawie? Jakie relacje ma z pozostałymi członkami zespołu? Jakie jest nastawienie w FOR NATURE SOLUTIONS APATORZE przed fazą play-off i czy torunianie mają jakiegoś swojego wymarzonego rywala w ćwierćfinale?

Jako drugi w Magazynie PGE Ekstraligi pojawi się Tomasz Gollob. Legendę polskiego żużla, a obecnie eksperta CANAL+ Mateusz Puka zapyta o pomysły na reformy w PGE Ekstralidze. Gollob oceni też to, co dotychczas wydarzyło się w bieżącym sezonie. Kto go zaskoczył na plus, a kto rozczarował? Po 11. kolejkach bez wygranej pozostaje beniaminek z Ostrowa. Tymczasem Tomasz Gollob był jednym z tych, który wierzył, że ARGED MALESA Ostrów Wlkp. jest w stanie wygrać i dwukrotnie w typerze stawiał na zwycięstwo ostrowian. Czego zdaniem mistrza brakuje ostrowskiej ekipie, by osiągać lepsze rezultaty? Co mogą zmienić, by w ostatnich trzech kolejkach w elicie pozostawić po sobie dobre wrażenie?

Tomasz Gollob opowie też o ABRAMCZYK POLONII Bydgoszcz i co według niego wydarzy się w tym klubie w przypadku jego ewentualnego awansu do PGE Ekstraligi. W rozmowie z Gollobem nie zabraknie też tematu Indywidualnych Mistrzostw Polski, które rozpoczną się w najbliższą sobotę.

Ponadto w programie skróty meczów 11. rundy i statystyczne ciekawostki. Początek Magazynu PGE Ekstraligi o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.