Patryk Dudek gościem „Żużlowych Rozmów” (24.02.2021, godz. 10:00)

Fot. Patryk Kowalski
Fot. Patryk Kowalski

Reprezentant Polski i lider Falubazu Zielona Góra będzie kolejnym gościem programu „Żużlowe Rozmowy” na Facebooku i kanale YouTube WP SportoweFakty. Nie zabraknie tematów związanych z FIM SGP, przygotowaniami oraz planami na 2021 rok. Początek zaplanowany jest na godz. 10:00.

Najbliższy odcinek „Żużlowych Rozmów” odbędzie się o wyjątkowej porze. Kibice będą mieli okazję do zadawania pytań już o godz. 10:00 w środę na naszym profilu na Facebooku oraz na kanale YouTube. Powodem jest napięty grafik zawodników Falubazu Zielona Góra, którzy przebywają aktualnie w Świnoujściu na obozie przygotowującym do sezonu 2021.

Widzowie będą mogli za pośrednictwem czatu pisać do Patryka Dudka. Z pewnością nie zabraknie pytań o sam obóz, na którym zawodnicy integrują się przed startem nowego sezonu, a także ćwiczą między innymi ich ulubiony… aerobik.

W okres przygotowujący do nadchodzącego sezonu lider zielonogórzan wchodził z urazem uda, którego nabawił się podczas groźnego upadku na torze w Gorzowie. Dyspozycja Dudka po tamtym wypadku w cyklu Grand Prix nieco spadła, a on sam nie zakwalifikował się przez to do tegorocznej edycji. O to czy był zaskoczony taką koleją rzeczy i to jak brak zmagań w Grand Prix po raz pierwszy od 2015 zmieni jego przygotowania do nadchodzącego sezonu Dudek zdradzi w środę po godz. 10:00. Reprezentant Polski opowie także o swoich planach na sezon 2021.