Patryk Dudek: dalej mam aktualny kontrakt z RM SOLAR Falubazem

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Zawodnik RM SOLAR Falubazu był kolejnym gościem klubowej telewizji, która podsumowuje sezon 2020 w wykonaniu żużlowców i sztabu szkoleniowego. Dudek opowiedział, zarówno o całym roku startów, jak i ciężkich chwilach, które przytrafiły mu się w końcówce sezonu. Nie zabrakło także informacji dotyczącej dalszych występów w barwach klubu.

Byłem bohaterem, jednak wynik był drużyny. Wszyscy się uzupełnialiśmy znakomicie. W środku sezonu miałem słabszy okres, to Martin Vaculik przywoził komplety. Jak Martinowi nie szło, to ja się pokazywałem z bardzo dobrej strony. Pod tym względem byliśmy mocni – powiedział Patryk Dudek dla Falubaz.TV.

Żużlowiec wyjaśnił także kwestie występów w przyszłym sezonie PGE Ekstraligi. – Z tego, co wiem, mam dalej aktualny kontrakt z RM SOLAR Falubazem i plotki, które ostatnio się pojawiały są zabawne. Dzięki temu, jak to się mówi – nie ważne co, ale ważne, żeby mówili. Mam kontrakt do 2021 roku i nic się nie zanosi do tego, żebym zmienił barwy. Chyba, że się klub rozpadnie nagle, ale o niczym nie wiem (śmiech) – zakończył rozmówca.