eWinner

eWinner to legalny bukmacher działający na polskim rynku, który od początku swojej działalności wspiera przede wszystkim żużel. Od pierwszego sezonu swojej działalności, eWinner jest Oficjalnym Sponsorem PGE Ekstraligi oraz Tytularnym Sponsorem eWinner 1. Ligi żużlowej. W 2019 i 2020 roku, eWinner był również w gronie sponsorów cyklu Speedway Euro Championship.
Poza zaangażowaniem w żużel, eWinner jest sponsorem tytularnym 2 ligi piłkarskiej – eWinner 2. Liga, sponsorem strategicznym Polskiej Ligi Esportowej, sponsorem tytularnym siatkarskiej drużyny eWinner Gwardia Wrocław oraz oficjalnym bukmacherem Knockout Boxing Night.
eWinner dba o znakomitą ofertę bukmacherską dla fanów żużla, posiada wygodną aplikację mobilną i bogaty pakiet bonusów powitalnych dla nowych graczy. Załóż konto już teraz!
eWinner Sp. z o.o. jest legalnym bukmacherem i posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard wiąże się z ryzykiem i może prowadzić do uzależnienia.