Platforma CANAL+

Platforma CANAL+ to nowoczesna i najbogatsza pod względem oferty programowej platforma płatnej telewizji premium w Polsce. Oferuje ponad 170 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości, w tym ponad 100 w standardzie HD, dając jednocześnie dostęp do ponad 600 kanałów FTA.

Na Platformie CANAL+ można oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe, hity filmowe, a także seriale oraz autorskie serie dokumentalne, w tym również w jakości 4K. Wszystko to jest dostępne na dziewięciu kanałach premium CANAL+ nieprzerywanych reklamami: CANAL+, CANAL+ 4K Ultra HD, CANAL+ 1, CANAL+ DOKUMENT, CANAL+ SERIALE, CANAL+ FILM, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 2 oraz siedmiu kanałach tematycznych: nSport+, Ale kino+, Kuchnia+, Domo+, Planete+, MiniMini+ i teleTOON+. Jako lider technologii 4K na Polskim rynku, Platforma CANAL+ oferuje najbogatszy dostęp do treści w najwyższej jakości obrazu na kanale CANAL+ 4K Ultra HD oraz w ramach kolekcji na życzenie.

W pozycjach sportowych Platformy CANAL+ dominują prawa premium. Kontrakty na transmisje  Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, Bundesligi i siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV gwarantują mnóstwo emocji najbardziej wymagającym fanom.

Platforma CANAL+ posiada również prawa do transmisji najlepszej żużlowej ligi świata – PGE Ekstraligi. W każdym ligowym tygodniu kibice mogą oglądać na żywo 2 z 4 meczów Ekstraligi. Ligowe zmagania zapowiada co czwartek w programie Speedway+ Karolina Mikołajczyk. Cała kolejka podsumowywana jest w niedzielny wieczór w Magazynie PGE Ekstraligi, prowadzonym na zmianę przez Marcina Majewskiego oraz Gabriela Waliszko. Ligowe mecze relacjonują najlepsi dziennikarze żużlowi w kraju, na czele z Michałem Łopacińskim, Łukaszem Benzem i Tomaszem Dryłą, a w gronie ekspertów zagościł Tomasz Gollob.

Oprócz rywalizacji o mistrzostwo PGE Ekstraligi, platforma CANAL+ transmituje również zawody żużlowe z cyklu Grand Prix oraz Speedway of Nations.

CANAL+ to również najnowocześniejsze, technologie m.in.: dekoder 4K UltraBOX+, PVR (personal video recording), Multiroom, nc+ GO TV z tysiącami programów i filmów na życzenie dostępnych po podłączeniu dekodera do Internetu, mobilna telewizja nc+ GO umożliwiającą oglądanie telewizji i kolekcji VOD na wybranym urządzeniu (laptopie, tablecie lub smartfonie), a także aplikacja CANAL+ SPORT Online, która zapewnia kibicom dostęp do transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych.