Oto finaliści konkursu #WJEDŹNAGALĘ

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

W środę (26 września) zakończyliśmy eliminacje konkursu #WjedźNaGalę. Każdy uczestnik musiał odpowiedzieć na 10 pytań i wysłać je na adres [email protected]. Przypomnijmy, że nagrodą w finale są dwie podwójne wejściówki na uroczystość podsumowującą sezon 2018.

Z fazy eliminacyjnej została wyłoniona aż piątka najlepszych uczestników, która powalczy o dwa podwójne zaproszenia na Galę PGE Ekstraligi (odbędzie się 8 października w ATM Studio w Warszawie). Jury konkursu postanowiło, iż do finału wejdzie dodatkowa osoba, ponieważ czterech uczestników zajęło ex aequo drugie miejsce w eliminacjach i zdobyło taką samą liczbę punktów – 9.

Finaliści konkursu #WjedźNaGalę:

1. Magdalena Sztoldman – 10 pkt (komplet)

2. ex aequo po 9 pkt:

Agnieszka Bejzen
Weronika Przygoda
Norbert Dąbrot
Patryk Kapkowski

Finał konkursu odbędzie się w dniach 27 września (12:00) – 30 września (23:59) i będzie polegał na udzieleniu odpowiedzi na 4 pytania. Dwójka uczestników z najlepszym wynikiem otrzyma nagrody. Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Pytania eliminacyjne i prawidłowe odpowiedzi:

 1. Ile punktów w biegach nominowanych zdobyli zawodnicy nominowani w kategorii Niespodzianka Sezonu Gali PGE Ekstraligi 2018 (tylko runda zasadnicza)?
  Odpowiedź: 96
 1. Ile zwycięstw na własnym torze odnieśli zawodnicy nominowani w kategorii Najlepszy Polski Zawodnik Sezonu Gali PGE Ekstraligi 2018 (tylko runda zasadnicza)?
  Odpowiedź: 96
 1. Ile razy z rezerwy taktycznej pojechali zawodnicy nominowani w kategorii Najlepszy Zagraniczny Zawodnik Sezonu Gali PGE Ekstraligi 2018 (tylko runda zasadnicza)?
  Odpowiedź: 24
 1. Ile biegów młodzieżowych wygrali zawodnicy nominowani w kategorii Najlepszy Junior Sezonu Gali PGE Ekstraligi 2018 (tylko runda zasadnicza)?
  Odpowiedź: 33
 1. Ile punktów zdobyły w tym sezonie drużyny prowadzone przez trenerów nominowanych w kategorii Najlepszy Trener/Menedżer Sezonu Gali PGE Ekstraligi 2018 (tylko runda zasadnicza)?
  Odpowiedź: 3270
 1. Ile medali indywidualnych mistrzostw świata mają na swoim koncie dotychczasowi zdobywcy Złotego Szczakiela w ramach Gali PGE Ekstraligi od początku jej istnienia do sezonu 2017 włącznie?
  Odpowiedź: 11
 1. Na jakich torach oglądaliśmy dotychczas nagrodzone Wyścigi Sezonu w ramach Gali PGE Ekstraligi do sezonu 2017 włącznie?
  Odpowiedź: w Grudziądzu i Toruniu
 1. Ile punktów dla Cash Broker Stali Gorzów zdobyli Polacy w rundzie zasadniczej sezonu 2018 PGE Ekstraligi?
  Odpowiedź: 548
 1. Ile podwójnych zwycięstw zanotowali żużlowcy FOGO Unii Leszno w rundzie zasadniczej sezonu 2018 PGE Ekstraligi?
  Odpowiedź: 49
 1. Ilu będzie gości na Gali PGE Ekstraligi 2018?
  Odpowiedź: 500