Ostatnie dni naboru na Kibicowskiego Ambasadora PGE Ekstraligi 2020

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Do 31 października (do godz. 23:59) trwa nabór nowych osób do projektu „Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi”, który po raz piąty będzie działać podczas sezonu najlepszej żużlowej ligi świata. Do tej pory przewinęła się przez niego spora grupa osób, które dzięki udziałowi w akcji, znalazły swoje miejsce w środowisku żużlowym i współpracują z PGE Ekstraligą, telewizją, klubami lub mediami regionalnymi, a także ogólnopolskimi.

Zainteresowanie uczestnictwem w projekcie jest duże, a zgłoszenia napływają nie tylko z ośrodków ekstraligowych. Grupa Kibicowskich Ambasadorów, z roku na rok, powiększa się i przyjmuje nowe osoby, które mogą odkryć talenty dziennikarskie lub fotograficzne oraz poznać PGE Ekstraligę od środka. Zgłoszenia wysyłać można do 31 października (do godz. 23:59), a od 4 listopada PGE Ekstraliga skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Co należy zrobić? Wystarczy mieć ukończone 18 lat i wysłać próbny tekst na dowolny, żużlowy temat drogą mailową na adres [email protected].

PGE Ekstraliga nie wyklucza również skontaktowania się z wybranymi osobami, które są aktywne na portalach społecznościowych i zaproponowania im dołączenia do grupy.

Na zdjęciu od lewej Konrad Fligier (Zielona Góra) oraz Rafał Gurgurewicz (Grudziądz). Dla których będzie to kolejny rok działań Kibicowskiego Ambasadora PGE Ekstraligi.