Ostatnia szansa na tańsze bilety na PGE IMME w Gdańsku

Tylko do 22 lipca trwa promocja na bilety na PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, które 5 sierpnia odbędą się w Gdańsku. Można zaoszczędzić 8 zł, bo za możliwość obejrzenia najlepszych żużlowców na świecie zapłacić trzeba aktualnie tylko 22 zł. Przed zawodami, jak co roku, planowane jest spotkanie kibiców z wybranymi zawodnikami.

Podczas dwóch poprzednich edycji PGE IMME w Gdańsku możliwość zrobienia sobie zdjęcia z uczestnikami zawodów i uzyskania od nich autografów cieszyła się niesłabnącą popularnością wśród kibiców. Za każdym razem w okolicach stadionu gromadziły się tłumy. Tym razem ponownie będzie można zobaczyć żużlowców z bliska.

Bilety na zawody można kupować do 22 lipca w promocyjnej cenie. Normalny to wydatek rzędu 22 zł. Od 23 lipca wejściówki będą droższe o 8 zł. Do nabycia są również pakiety Hospitality & VIP Tickets w cenie 299 zł w przedsprzedaży do 22.07 oraz 399 zł od 23.07. W ich ramach zagwarantowane jest miejsce w najlepszej części stadionu na przeciwko startu i mety, program zawodów, dedykowany zestaw upominków, wejście do parku maszyn przed i po turnieju, a także parking i catering.

Bilety na zawody można nabyć  na stronie internetowej http://speedwayevents.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0273.

Normalny: 22 zł w przedsprzedaży do 22.07, 30 zł od 23.07
Dzieci do 12 roku życia: 15 zł
Program: 15 zł
Dzieci do 4 roku życia: 1 zł