Ostatni dzień akcji Falubazu Zielona Góra

N/Z PATRYK DUDEK DZIEKUJE KIBICOM ZA DOPING
MECZ FALUBAZ ZIELONA GORA - CASH BROKER STAL GORZOW
ZUZEL SPEEDWAY EKSTRALIGA ZUZLOWA
ZIELONA GORA 27.05.2018
FOT. LUKASZ TRZESZCZKOWSKI / NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
N/Z PATRYK DUDEK DZIEKUJE KIBICOM ZA DOPING MECZ FALUBAZ ZIELONA GORA - CASH BROKER STAL GORZOW ZUZEL SPEEDWAY EKSTRALIGA ZUZLOWA ZIELONA GORA 27.05.2018 FOT. LUKASZ TRZESZCZKOWSKI / NEWSPIX.PL --- Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl mail us: info@newspix.pl call us: 0048 022 23 22 222 --- Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland

W piątek (8 marca) Falubaz Zielona Góra zakończył „60 godzin z Falubazem”. Ostatniego dnia drużyna odwiedziła szkołę w Krośnie Odrzańskim i wzięła udział w akcji „Falubazowe Klasy”. Po raz pierwszy także w tym roku zespół wjechał na tor. Nie zapomniano także o Dniu Kobiet w zielonogórskiej galerii, a na koniec odbył się trzeci „Falubazowy Quiz Żużlowy”.

Drużyna rozpoczęła dzień bardzo aktywnie od treningu w Krośnie Odrzańskim. Dzieci przygotowały zawodnikom masę rozmaitych ćwiczeń i skomplikowanych torów przeszkód. Wszyscy zawodnicy świetnie się bawili i wykazali się umiejętnościami sportowymi radząc sobie z wyznaczonymi przez dzieci zadaniami.

Następnie zawodnicy wzięli udział w akcji „Falubazowe Klasy”, każdy zawodnik ukrył się w jednym miejscu w Zielonej Gorze, a klasy biorące udział w akcji miały za zadanie rozwiązanie zagadki i odnalezienie ich. Klasa, która najszybciej przyprowadziła dwóch zawodników pod pomnik Bachusa, znajdujący się na deptaku, wygrywała. Na koniec każdy otrzymał nagrody i drobne upominki.

Ostatniego dnia odbył się również pierwszy trening na W69. Na tor wyjechał Patryk Dudek, Nicki Pedersen, Michael Jepsen Jensen, Damian Pawliczak, Mateusz Tonder, Martin Vaculik, Piotr Protasiewicz Norbert Krakowiak. Zawodnicy mieli okazje przetestować motocykle po zimowej przerwie i sprawdzić nawierzchnie toru.

Zespół Falubazu w tak napiętym dniu nie zapomniała o Dniu Kobiet. Sportowcy wręczali paniom obecnym w zielonogórskiej galerii symboliczne kwiaty i upominki. Była również możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia i odbycia rozmów z żużlowcami.

Na zakończenie „60 godzin z Falubazem” zawodnicy wraz z kibicami wzięli udział w trzeciej edycji „Falubazowego Quizu Żużlowego”, odbywającego się w Sport Pub Barcelona. Uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi klubu i nie tylko.

Tekst i zdjęcie: Nikola Łączka