Osiem miejsc do finału czeka (wyniki 11. rundy #EkspertPGEE)

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Już tylko cztery rundy pozostały do końca fazy zasadniczej „Eksperta PGE Ekstraligi”. Walka toczy się o osiem miejsc w finale, a chętnych jest zdecydowanie więcej. Dla najlepszych w finałowym etapie czekają wspaniałe nagrody. Następna szansa na zdobycie punktów już w kolejną sobotę (23 lutego od 20:00).

W 11. rundzie osiem osób zdobyło komplet punktów, a najlepszy okazał się Bartek Matyszczyk. To więcej w porównaniu z poprzednim tygodniem, gdzie na wszystkie pytania prawidłowo odpowiedziało sześciu uczestników. Przy takich sytuacjach o kolejności decyduje czas udzielania odpowiedzi liczony z dokładnością do milisekundy!

Czołowa „ósemka” po piętnastu rundach awansuje do wielkiego finału, który odbędzie się siedzibie Grupy Wirtualna Polska w Warszawie. Runda finałowa będzie polegała na:

  1. Zadaniu każdemu jej Uczestnikowi 3 pytań teoretycznych otwartych z puli 24 pytań finałowych (punktacja 0 pkt za złą odpowiedź lub jej brak, 1 pkt za poprawną odpowiedź)
  2. Zadaniu każdemu jej Uczestnikowi 1 dodatkowego pytania od eksperta, punktowanego w skali 0 – 3 pkt

Dla najlepszych w fazie finałowej czekają: podwójne zaproszenia na 2019 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym (18.05.2019), zegarki AZTORIN, podwójne zaproszenia na Galę PGE Ekstraligi 2019 oraz gadżety PGE Ekstraligi.

Najbliższa runda odbędzie się w sobotę (23 lutego) w godzinach 20:00 – 20:25. Na ten moment w puli zagadek fazy zasadniczej pozostało 60 pytań – przygotowane zostały przez PGE Ekstraligę wspólnie z Rafałem Gurgurewiczem, jednym z jej kibicowskich Ambasadorów, który zajmuje się żużlowymi statystykami.

Aby dołączyć do gry i powalczyć o wspaniałe nagrody, wystarczy pobrać aplikację PGE Ekstraligi z oficjalnych sklepów firm Android oraz Apple.

Aplikacja mobilna PGE Ekstraligi:

Android

iOS

Więcej informacji o quizie TUTAJ