Ogłoszenie: grafik/graficzka – oferta pracy

08.02.2023 09:53

W związku z rozwojem projektów, PGE Ekstraliga poszukuje osoby do pracy na stanowisko grafika, która będzie odpowiedzialna m.in. za przygotowywanie lub edycję projektów grafik, layoutów itp. na potrzeby działań w mediach społecznościowych. Na zgłoszenia kandydatów/kandydatek czekamy do 17 lutego.

Nasze wymagania:

  • znajomość oprogramowania do edycji grafiki rastrowej oraz wektorowej (Adobe Photoshop + Corel Draw)
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy także w weekendy (ze względu na cykl rozgrywek)
  • terminowość i samodyscyplina
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • kreatywność i zaangażowanie
  • dbałość o szczegóły i precyzja
  • znajomość tematyki sportu żużlowego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie/edycja projektów grafik, layoutów itp. na potrzeby internetu
  • sporadycznie opracowywanie materiałów przeznaczonych do druku (poligrafia / wielki format) wg specyfikacji
  • optymalizacja estetyczna zdjęć i grafik

Co oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • forma umowy: preferowana umowa B2B
  • wsparcie innych pracowników

Zgłoszenia można składać bezpośrednio TUTAJ