Odwołane sparingi zespołów z Gorzowa, Wrocławia i Grudziądza. Nowe terminy beniaminka PGE Ekstraligi

Fot. Dariusz Ryl
Fot. Dariusz Ryl

Kluby PGE Ekstraligi przekazały nowe informacje, dotyczące sparingów przed nowym sezonem. MOJE BERMUDY Stal oraz BETARD Sparta odwołały spotkania na własnych stadionach. Nowe terminy podał z kolei eWinner Apator Toruń.

MOJE BERMUDY Stal przełożyła swoje sparingi z BETARD Spartą Wrocław (21 marca) oraz eWinner Apatorem Toruń (23 marca) ze względu na złe warunki atmosferyczne. Dodatkowo w środę (17 marca) Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała, że licencja gorzowskiego toru została zawieszona.

Niestety aktualne warunki pogodowe nie pozwalają nam na odjechanie tak bardzo wyczekiwanych przez Was i drużynę…

Posted by Stal Gorzów on Tuesday, March 16, 2021

Z powodu pogody wrocławianie także musieli przełożyć kolejne spotkanie przedsezonowe. Tym razem w planowanym terminie nie odbędzie się rywalizacja z Falubazem Zielona Góra (25 marca).

Zmiany planów nastąpiły także w ekipie ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM-u Grudziądz. Nie dojdą do skutku sparingi z Arged Malesa Ostrowem Wlkp (20 i 21 marca). Drużyna za to myśli o wyjeździe do Gdańska (22 i 23 marca), by pierwszy raz potrenować na torze. W przypadku złej pogody w Polsce, grudziądzanie wybiorą się do Vojens, gdzie swoje jazdy odbywać będą Nicki Pedersen i Kenneth Bjerre.

Lepsze wiadomości napłynęły od eWinner Apatora Toruń. Beniaminek PGE Ekstraligi podał nowe terminy oraz godziny swoich sparingów, w których zmierzą się z Abramczyk Polonią Bydgoszcz, Arged Malesa Ostrowem Wielkopolskim oraz wicemistrzami Polski z Gorzowa.

UWAGA ❗ Zmianie uległy terminy naszych spotkań sparingowych. Pierwsze spotkanie odbędzie się 24.03.2021r. w Bydgoszczy. Przypominamy, że wszystkie treningi, jak i sparingi odbywają się bez udziału Kibiców.

Posted by Klub Sportowy Toruń on Wednesday, March 17, 2021