Odrabiamy zaległości, a emocji nie zabraknie (zapowiedź MOTOR Lublin – MOJE BERMUDY Stal Gorzów)

Fot. Tomasz Jocz

Za pierwszym razem przegraliśmy z pogodą, ale teraz słońce dopisuje i będzie gorąco nie tylko na torze, ale również na trybunach! Starcie MOTORU Lublin z MOJE BERMUDY STALĄ Gorzów zapowiada się niezwykle emocjonująco w kontekście walki o fazę finałową w najlepszej żużlowej lidze świata. Kto wygra mecz?!

W pierwszy meczu górą byli podopieczni Stanisława Chomskiego, którzy wygrali na swoim torze 52:38, ale trzeba pamiętać, że MOTOR Lublin w tym mecz jechał jeszcze bez Dominika Kubery w składzie. MOJE BERMUDY STAL Gorzów z bilansem 6 zwycięstw i 2 porażek na drugim miejscu w tabeli PGE Ekstraligi, MOTOR Lublin na czwartym z bilansem 5 zwycięstw, 1 remisu i 2 porażek. Jak ważne jest to spotkanie o rozstawienie przed fazą play-off nikomu nie trzeba tłumaczyć, a obie drużyny nie są jeszcze pewne w 100% udziału w fazie medalowej najlepszej żużlowej ligi świata. Bartosz Zmarzlik kontra Mikkel Michelsen, to właśnie te starcia mają być ozdobą tego spotkania.

20.06, godz. 19:15 MOTOR Lublin – MOJE BERMUDY STAL Gorzów (pierwszy mecz 38:52)
Transmisja w nSport+ (studio od 18:45)
Studio: Marcin Majewski, Dawid Stachyra
Komentarz: Tomasz Dryła, Tomasz Piszcz
Reporter: Łukasz Benz

Sędzia: Krzysztof Meyze, Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński

Relację z obu spotkań będzie można śledzić w oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, która będzie wzbogacona multimediami zza kulis spotkania. Dzięki aplikacji wybierasz razem z innymi kibicami najlepszego zawodnika – Rajdera Meczu. Podczas zmagań będzie można włączyć się także do zabawy „Komu kibicujesz?” i pokazać swoje zaangażowanie w ramach dopingu dla konkretnej drużyny.

Ponad 21 000 wirtualnych drużyn zostało zgłoszonych do gry Eliga Manager. Nie masz jeszcze swojej drużyny? Do wzięcia udziału w zabawie wystarczy posiadać aplikację PGE Ekstraligi, która dostępna jest w Google Play, App Store oraz App Gallery.

Piotr Kaczmarek