Od internetu, aż po audycje radiowe i…aparat. Konkursy i atrakcje PGE IMME 2019

Fot. Dariusz Ryl
Fot. Dariusz Ryl

Wakacje nad morzem połączone z żużlowymi emocjami? To możliwe! Gdańsk to doskonałe miejsce, aby odpocząć i obejrzeć żużlowe zmagania najlepszych zawodników świata. Kibice w najbliższym czasie będą mieli okazję zdobyć zaproszenia na PGE IMME, autografy żużlowców oraz zawalczyć o atrakcyjne nagrody.

Po raz szósty najlepsi zawodnicy globu zmierzą się o triumf w PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi, a po raz czwarty kibice będą mogli obejrzeć zmagania w Gdańsku na stadionie im. Z. Podleckiego. Z okazji zbliżających się zawodów (12 lipca, godz. 19:00) fani czarnego sportu będą mieli okazję do zdobycia zaproszeń na PGE IMME. Co należy zrobić? Wystarczy posłuchać audycji radiowych, wejść na portal internetowy lub portal Facebook i wziąć udział w konkursach.

Planowane terminy konkursów z zaproszeniami na PGE IMME 2019:

4 lipca – portal FB nSport+

6 lipca – Radio Gdańsk (Studio Sport)

7 lipca – portal FB SpeedwayEvents.pl

8 lipca – Radio Gdańsk (audycja popołudniowa), Trojmiasto.pl

9 lipca – Radio Gdańsk (audycja popołudniowa), Radio Kaszebe

10 lipca – portal FB SpeedwayEvents.pl

To nie wszystkie atrakcje przygotowane w związku z gdańskimi zawodami. Kibice, którzy zjawią się na PGE IMME, będą mieli okazję zdobyć autografy zawodników, którzy wystartują w turnieju. Więcej informacji o sesji autografów już niedługo, odbędzie się ona przed wejściem do parku maszyn w dniu zawodów.

Z kolei po PGE IMME zarówno kibice, jak i obecni na stadionie akredytowani fotoreporterzy, będą mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym, w których do zdobycia będą atrakcyjne nagrody w postaci zegarków AZTORIN. Więcej informacji już wkrótce na stronie speedwayekstraliga.pl.

Bilety na zawody można kupować za pośrednictwem strony http://bilety.speedwayevents.pl. Więcej informacji o nadchodzącej edycji PGE IMME oraz uczestnikach na stronie https://imme.speedwayekstraliga.pl.