Obóz, sparingi i spotkanie CASH BROKER Stali Gorzów z kibicami

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Gorzowski klub intensywnie przygotowuje się do nowego sezonu PGE Ekstraligi. Zespół w połowie lutego wyjedzie na obóz przygotowawczy do Szklarskiej Poręby, a dodatkowo ma zaplanowane sparingi z drużynami z Ostrowa Wielkopolskiego i Grudziądza. Z kolei 22 marca CASH BROKER Stal planuje spotkanie z kibicami.

Obecnie trwają treningi CASH BROKER Stali w obiektach w Gorzowie. Zwieńczeniem okresu przygotowawczego będzie wyjazd na obóz do Szklarskiej Poręby w połowie lutego. – Tam się wszyscy spotkamy i podsumujemy ten okres przygotowawczy zajęciami na obiektach zamkniętych oraz w terenie. Obok treningu fizycznego nasi zawodnicy będą także uczestniczyli w treningu mentalnym. Obóz jest również po to, aby w jednym miejscu i w jednym czasie porozmawiać o celach, które przed nami stoją, zadaniach, które zostały postawione przez zarząd oraz wyzwaniach, które stawiają przed nami kibice. A przede wszystkim obozy umożliwiają integrację, która jest bardzo ważna – powiedział trener Stanisław Chomski dla portalu stalgorzow.pl.

Dodatkowo zespół czekają spotkania kontrolne przed startem sezonu PGE Ekstraligi. Gorzowianie zmierzą się z drużynami TŻ Ostrovii oraz MRGARDEN GKM Grudziądz. Poza tym na 30 marca zaplanowany jest Memoriał Edwarda Jancarza.

Klub przygotował także niespodziankę dla kibiców, którzy niecierpliwie czekają na start rozgrywek. 22 marca odbędzie się spotkanie zawodników gorzowskiej Stali z fanami. Szczegóły wydarzenia zostaną podane wkrótce.

Drugą niespodzianką skierowaną do sympatyków drużyny jest uruchomienie internetowej sprzedaży biletów na pierwsze mecze sezonu 2019 PGE Ekstraligi na stadionie im. Edwarda Jancarza. W czwartek (10 stycznia) będzie można zakupić bilety na spotkanie z SPEED CAR Motor Lublin (2 runda, 12 kwietnia). Dzień później (11 stycznia) ruszy sprzedaż miejsc na derbową rywalizację z Falubazem Zielona Góra (4 runda, 5 maja). Więcej informacji TUTAJ.