Nowe wydanie magazynu PGE Ekstraligi w WP SportoweFakty (08.04.2021, godz. 12:30)

Już w czwartek kolejny magazyn PGE Ekstraligi, przygotowywany przez WP SportoweFakty. Tym razem gośćmi będą Stanisław Chomski, Piotr Świderski, Norbert Krakowiak, Marcin Kuźbicki. Program poprowadzi Marcin Musiał. Start programu o godz. 12:30.

Informacja o tym, że Stanisław Chomski nie będzie mógł poprowadzić MOJE BERMUDY STALI Gorzów podczas inauguracji w Lesznie ze względów zdrowotnych, została potwierdzona na niedługo przed meczem. Bez swojego pierwszego szkoleniowca, pod wodzą Piotra Palucha żółto-niebiescy wygrali z FOGO UNIĄ 48:42. O swoich odczuciach Chomski opowie w czwartkowym Magazynie PGE Ekstraligi, w którym będzie pierwszym gościem. Trener powie też, kiedy pojawi się znowu w parku maszyn. Oprócz niego prowadzący porozmawia z Norbertem Krakowiakiem, Piotrem Świderskim oraz Marcinem Kuźbickim.

Drugim gościem magazynu będzie Krakowiak. Przed nim szczególne spotkanie. Jego ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz w piątek jedzie do Zielonej Góry na starcie z MARWIS.PL FALUBAZEM, dla którego ścigał się w ostatnich sezonach. Reprezentant klubu z Grudziądza zostanie poproszony o ocenę szans swojego nowego zespołu, zapytany zostanie też jak zamierza wykorzystać swoje doświadczenie z zielonogórskiego owalu.

Tak samo jak ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM, również ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa dopiero w niedzielę, rozpocznie tegoroczną kampanię w PGE Ekstralidze. Na dzień dobry biało-zieloni podejmą rywala z najwyższej półki, czyli FOGO UNIĘ Leszno. O to, jaki ma pomysł na pokonanie mistrzów Polski i tym samym pozostawienie ich bez punktów w tabeli po dwóch kolejkach opowie Piotr Świderski. Czy będzie chciał zaskoczyć z torem? Co z formą Fredrika Lindgrena? Czy rzeczywiście kibice nie muszą się o niego martwić? Kto stworzy juniorską parę z Jakubem Miśkowiakiem?

Na koniec Magazynu PGE Ekstraligi gościem będzie dziennikarz ELEVEN SPORTS, Marcin Kuźbicki. Rozmowa z nim skupi się wokół meczów 1. rundy PGE Ekstraligi. Omówione zostaną więc mecze z Torunia i Leszna. Poza tym padną pytania o tym, co przed nami, czyli drugiej rundzie rozgrywek.

Start Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 8 kwietnia o godz. 12:30. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty oraz na naszej stronie na Facebooku.