Nowa profesja Janusza Ślączki?! Trener ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM-u zamontuje… automat do bramy garażowej

Fot. MRGARDEN GKM Grudziądz
Fot. MRGARDEN GKM Grudziądz

W trakcie środowej konferencji prasowej nowemu trenerowi ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM-u Grudziądz, Januszowi Ślączce, Wojciech Jankowski z firmy Nice rzucił wyzwanie. Jeśli tegoroczny opiekun drużyny z Grudziądza zwycięskiemu w konkursie kibicowi zamontuje poprawnie napęd do bramy garażowej, w nagrodę Ślączka otrzyma specjalną kartę paliwową.

Na konferencji ogłoszono przedłużenie współpracy pomiędzy Nice Polska a ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM-em Grudziądz na kolejny rok. – Nice w swojej działalności stara się być aktywnym sponsorem i mam nadzieję, że w sezonie 2021 sytuacja epidemiologiczna pozwoli nam na wspólne przeprowadzenie kilku inicjatyw. Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu proponujemy naszym kibicom ciekawy konkurs – zapowiedział Marcin Murawski, prezes grudziądzkiego klubu.

Do końca lutego kibice mogą przesyłać drogą elektroniczną do klubu swoje zdjęcia wykonane na tle bramy garażowej. Do zgłoszenia należy dołączyć uzasadnienie, dlaczego Nice powinien sprawić prezent właśnie temu kibicowi. Nagrodą w konkursie jest napęd NiceHome przeznaczony do automatyzacji bramy garażowej. – Naszą automatykę można podzielić na dwa rodzaje. Wiodący segment to automatyka przeznaczona do fachowego montażu przez autoryzowanego instalatora. Drugi rodzaj to napędy przeznaczone do samodzielnego montażu dostępne w markach budowlanych, np. w LeroyMerlin lub Castoramie. Zwycięski kibic GKM-u otrzyma nie tylko napędAvio500, ale także wsparcie montażowe. Janusz, czy  podejmiesz nasze wyzwanie? – pytał trenera Ślączkę Wojciech Jankowski, Export Arena Manager w Nice.

– Ja nigdy wżyciu nie bałem się wziąć do ręki śrubokręt, młotek czy wiertarkę, więc z montażem napędu do bramy garażowej powinienem poradzić sobie w kilka godzin. Już wcześniej miałem okazję instalować napęd Nice u siebie w domu i wszystko działa do tej pory poprawnie. Poza tym zawsze można odwołać się do instrukcji. Po pomoc techniczną chyba nie będziemy musieli dzwonić, prawda? Myślę, że kibic, który wygra nagrodę, będzie zadowolony – zapewnia Janusz Ślączka.

Jeśli zadanie zostanie wykonane poprawnie, trener grudziądzkiej drużyny otrzyma od Nice okolicznościową kartę paliwową z okazji 25-lecia działalności firmy w Polsce. Jak zapewniają przedstawiciele sponsora, karta będzie zasilona kwotą pozwalającą na zakup kilkuset litrów paliwa. Montaż wygranej nagrody, w zależności od warunków atmosferycznych, powinien zostać zrealizowany jeszcze w pierwszej połowie marca, przed rozpoczęciem sparingów.