Nowa odsłona strony internetowej i aplikacji PGE Ekstraligi. Nowości na kanale YT!

Nowy sezon PGE Ekstraligi przynosi nowości związane ze stroną internetową najlepszej żużlowej ligi świata. Witryna zyskała nową szatę graficzną, a nowości pojawią się również w aplikacji mobilnej. Kibice będą mogli znów wziąć udział w Typerze PGE Ekstraligi i wyborze Rajdera Meczów oraz Kolejki. Kontynuowane będą także materiały wideo z serii #SmakŻużla oraz #EkspertPGEE – zawodnicy.

Strona internetowa PGE Ekstraligi przeszła rebranding. Zmianie uległa szata graficzna wszystkich zakładek witryny oraz układ newsów i materiałów multimedialnych. Zmiana kolorystyki jest z kolei nawiązaniem do nowej grafiki telewizyjnej, którą kibice będą mogli oglądać podczas transmisji spotkań najlepszej żużlowej ligi świata w nSport+ i Eleven Sports.

Planowane jest także wprowadzenie możliwości logowania na stronę, dzięki czemu fani będą mogli brać udział w konkursach.

Zmiany przejdzie także aplikacja mobilna PGE Ekstraligi (ponad 70 tysięcy pobrań z oficjalnych sklepów Android i iOS). Jedną z tegorocznych nowości będą zestawienia statystyczne podczas relacji, prowadzone przez Kibicowskich Ambasadorów PGE Ekstraligi.

Obejmować będą dane na przestrzeni sezonów 2007 – 2019 w zakresie drużyn i zawodników.

Od kwietnia powróci znany i lubiany Typer PGE Ekstraligi. Na uczestników zabawy czekają niespodzianki – trzy najlepsze osoby po każdej rundzie zmagań otrzymają czapki #SmakŻużla. Nie zabraknie także wyboru Rajdera Meczu w aplikacji, podczas relacji na żywo na antenach nSport+ i Eleven Sports. Z kolei Rajder Kolejki będzie wybierany w czasie niedzielnego Magazynu PGE Ekstraligi w nSport+ na facebookowym profilu nSport+.

Kibice będą mogli także zaplanować sobie żużlowe wyjazdy nie tylko na spotkania najlepszej żużlowej ligi świata. Aplikacja PGE Ekstraligi ma służyć także jako przewodnik po innych imprezach krajowych oraz międzynarodowych (zakładka ZAPLANUJ).

Nowości pojawią się na oficjalnym kanale PGE Ekstraligi na portalu YouTube – 27 autorskich materiałów wideo. W sezonie 2019 na kibiców czekać będą kolejne odcinki z serii #EkspertPGEE – zawodnicy, gdzie żużlowcy mierzą się z pytaniami przeróżnych kategorii, a także #SmakŻużla, w którym to kibice mogą zobaczyć swoich ulubieńców z innej strony. Nie zabraknie filmów przybliżających żużlowych fanów, piękne podprowadzające oraz sprzęt i akcesoria zawodników. Pierwszy materiał dotyczyć będzie busa jednego z żużlowców PGE Ekstraligi – premiera zaplanowana jest na przełom marca i kwietnia.

Aplikacja mobilna PGE Ekstraligi:

Android
iOS

Oficjalne profile społecznościowe PGE Ekstraligi:

Facebook
Twitter
Instagram
YouTube