Nowa aukcja dla Tomasza Golloba

Fot. Michał Szmyd
Fot. Michał Szmyd

Tym razem konto zawodnika wspomogą środki z licytacji plakatu. Plakat przedstawia w grafice wektorowej ostatnie okrążenie finałowego biegu Grand Prix 1999 we Wrocławiu, podczas którego Gollob na ostatnich metrach pokonał Jimmy Nilsena. Wykonawcą plakatu jest grafik Robert Nagrodzki. Plakat wykonany jest w formacie A1 i znajdzie się na nim również dedykacja mistrza świata dla triumfatora licytacji, która trwa do 13 listopada.


„Mogę tylko pochwalić każdą inicjatywę, która służy pomocy Tomaszowi Gollobowi. Plakat faktycznie jest nietypowy i bardzo atrakcyjny. Ten wyścig pamięta chyba każdy fan Golloba. Mam nadzieję iż aukcja będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem. Jednocześnie dziękuje redakcji Przeglądu Sportowego wieloletniemu partnerowi polskiej reprezentacji na żużlu iż obok pracy dziennikarskiej występuje ze szlachetnymi inicjatywami. Każda mająca dobry cel jest godna dużej pochwały. Osobiście mam nadzieję iż Tomek systematycznie będzie wracał do zdrowia.” – mówi Piotr Szymański przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

Aktualna cena przedmiotu (stan na 5 listopada) to 1000 zł. Osoba która wygra licytację proszona jest o wpłatę środków w ciągu 7 dni na podane niżej konto. Po potwierdzeniu otrzymania wpłaty przez Fundację PZM podpisany przez Tomasza Golloba plakat trafi do zwycięzcy.

Fundacja Polskiego Związku Motorowego
ul. Górczewska 228F
01-460 Warszawa
Santander Bank Polska S.A. 24 1090 2590 0000 0001 3520 7574
z dopiskiem „Pomoc dla Tomasza Golloba”

Bezpośredni link do licytacji

informacja prasowa