„No to cyk(l)!” – seria z przymrużeniem oka

Fot. Kamil Woldański
Fot. Kamil Woldański

Przerwa w rozgrywkach trwa, stadiony zapadły w sen zimowy, a zawodnicy wykorzystują czas wolny na trening lub wyjazdy. Kibice natomiast mogą wziąć udział w małej zabawie, przygotowanej przez PGE Ekstraligę.

„No to cyk(l)!” – to seria tworzona z myślą o kibicach, w której poruszanych jest wiele tematów związanych z zawodnikami najlepszej ligi świata. Fani na profilu na Facebooku mogą zdradzić swoje małe marzenia i podzielić się nimi z innymi.

W pierwszej części cyklu zapytaliśmy użytkowników, z kim chcieliby wybrać się na kawę. Do wyboru było ośmiu przedstawicieli wszystkich klubów PGE Ekstraligi: Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz), Jason Doyle (GET WELL Toruń), Maciej Janowski (BETARD Sparta Wrocław), Andreas Jonsson (SPEED CAR Motor Lubin), Fredrik Lindgren (forBET Włókniarz Częstochowa), Piotr Pawlicki (FOGO Unia Leszno), Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) oraz Bartosz Zmarzlik (CASH BROKER Stal Gorzów).

Głosy kibiców są niezwykle wyrównane. Jedna z fanek nie mogła zdecydować się na jednego z kandydatów. – Poproszę wszystkich – napisała. Sporą sympatią cieszył się kapitan grudziądzkiego klubu. – Z „Buczkiem”, bo to ziomal – dodał kibic MRGARDEN GKMu.

Nadal można przyłączyć się do dyskusji, wystarczy wejść TUTAJ.