Niels Kristian Iversen: Cieszę się, że wróciłem

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Zawodnik MOJE BERMUDY Stali Gorzów w programie „Lubuski Sport” stacji TVP opowiedział o tym, jak radzi sobie w okresie kwarantanny przed sezonem PGE Ekstraligi. Duńczyk zaznaczył także kwestię powrotu do gorzowskiego zespołu.

Oczywiście mieszkam sam i jest to sytuacja, w której nigdy wcześniej się nie znalazłem. Okoliczności są nietypowe, ale muszę przyznać, że klub bardzo dba o mnie. Jeżeli czegoś potrzebuje, to załatwiają to. Tu, gdzie mieszkam, mam rower, więc mogę na nim jeździć. Trenuję też w inny sposób, a poza tym oglądam także telewizję. Jakoś sobie radzę – powiedział Niels Kristian Iversen dla lubuskiego oddziału TVP.

Duńczyk wyjaśnił także, czego oczekuje po powrocie do MOJE BERMUDY Stali Gorzów. – Ten sezon będzie niezwykły przez okoliczności. Cieszę się, że wróciłem, chociaż będzie ciężko jeździć przy pustych trybunach. Atmosfera w drużynie jest dobra. Przed wybuchem pandemii byliśmy na zgrupowaniu w górach, gdzie dobrze się bawiliśmy i wykonaliśmy tytaniczną pracę – zaznaczył Duńczyk.

Cała rozmowa dostępna jest TUTAJ.