Nicolai Klindt w roli gościa w MOJE BERMUDY Stali Gorzów

Gorzowski klub sięgnął po kolejnego zawodnika, który będzie występować jako „gość”. Do MOJE BERMUDY Stali dołączył Nicolai Klindt, reprezentujący barwy Arged Malesa TŻ Ostrovii.

Duńczyk w sezonie 2020 na zapleczu PGE Ekstraligi może pochwalić się średnią biegopunktową 2.111, co daje mu 6. miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Do tej pory tylko raz zdarzyło mu się przejechać na ostatniej pozycji.

Klindt jest trzecim gościem w ekipie MOJE BERMUDY Stali. Wcześniej gorzowianie porozumieli się z Kamilem Brzozowskim i Jackiem Holderem.

Taka sytuacja 😉 #GORWRO 20:30

Opublikowany przez Stal Gorzów Poniedziałek, 17 sierpnia 2020

Zgonie ze szczegółowymi zasadami RPK, w meczu PGE Ekstraligi może wystąpić pod numerem startowym 1-5 lub 9-13 do dwóch „gości”, z czego:

  • jeden bez dodatkowych warunków
  • jeden wyłącznie w przypadkach, gdy spełnione są warunki określone w Regulaminie DMP, czyli wyłącznie w przypadku, gdy u co najmniej jednego zawodnika spośród pięciu z najwyższymi średnimi indywidualnymi (SI) w składzie aktualnej na dzień zawodów kadry klubu stwierdzony zostanie pozytywny wynik na obecność koronowirusa COVID-19.

Zasady dotyczące „gościa” z RPK:

  1. punkty zdobyte przez zawodnika biorącego udział w meczu jako „gość” liczą się do punktacji meczu
  2. w całym sezonie rozgrywkowym, dany zawodnik może jako „gość” reprezentować barwy tylko jednego klubu ekstraligowego
  3. jeżeli w danym sezonie zawodnik reprezentował jako „gość” barwy danego klubu, może on zmienić barwy klubowe na zasadzie wypożyczenia do klubu innej ligi niż dany klub lub wyłącznie do tego klubu w danej klasie rozgrywkowej, którego reprezentował jako„gość”
  4. „gość” jest liczony do wymaganej regulaminowo liczby zawodników w składzie drużyny
  5. klub ekstraligowy może zakontraktować do kadry klubu dowolną liczbę gości w sezonie 2020.