Nicolai Klindt „gościem” w MOJE BERMUDY Stali Gorzów

Fot. Radosław Kalina
Fot. Radosław Kalina

Duńczyk ponownie będzie miał możliwość wystąpić w barwach MOJE BERMUDY Stali Gorzów. Drużyna wicemistrza PGE Ekstraligi ogłosiła, że Klindt będzie pełnić rolę gościa w sezonie 2021.

Z kolei żużlowiec na co dzień będzie reprezentować Arged Malesa Ostrovię Ostrów Wielkopolski, która występuje w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Duński zawodnik miał już okazję występować w gorzowskiej drużynie w poprzednim roku. Na torze pokazał się w jednym meczu (domowe spotkanie 6. rundy z BETARD Spartą Wrocław) i zanotował na swoim koncie 11 punktów w sześciu biegach.

W składzie każdej drużyny może być zgłoszony jeden zawodnik biorący udział w danych zawodach jako „gość”, zgodnie z przepisami Regulaminu Przynależności Klubowej w Sporcie Żużlowym. Taki zawodnik może być zgłoszony wyłącznie w przypadku, gdy u co najmniej jednego zawodnika spośród pięciu z najwyższymi średnimi indywidualnymi w składzie aktualnej na dzień zawodów kadry klubu stwierdzony zostanie pozytywny wynik na obecność koronawirusa.

Nicolai Klindt jako gość w ekipie Moje Bermudy Stal Gorzów na sezon 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ 😊👍Jak oceniacie starty Duńczyka w barwach żółto-niebieskich i ten wybór❓💛💙

Posted by Stal Gorzów on Monday, March 1, 2021