Nicki Pedersen: Jestem gotowy, aby stanąć pod taśmą (wideo)

Fot. Dariusz Ryl

3 czerwca (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #GRULES, w której udział wzięli trener ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, Janusz Ślączka oraz zawodnik, Nicki Pedersen. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: słabszą dyspozycję w ostatnich spotkaniach, powrót na tor po kontuzji i poszukiwaniu odpowiednich ustawień.

Włożyli duże starania w pracę przy sprzęcie. Wczoraj był trening. Dzisiaj też będzie trening. Chcemy przygotować się jak najlepiej do tego meczu, żeby wygrać. Wczorajszy trening był o godz. 16. Dzisiaj również mamy trening zaraz po konferencji. Stwarzamy jak najlepsze warunki, żeby wszystko wyszło jak najlepiej – stwierdził Janusz Ślączka.

Musiałem sprawdzić podczas środowego meczu ligi duńskiej jak będę czuł się na motocyklu. Jak zjeżdżam do parku maszyn czuję ogromny ból, ale gdy staję pod taśmą czuję się jak monstrum, które jest przygotowane do walki. Włożyłem ogromny wysiłek, aby wrócić do optymalnej dyspozycji. Został jeszcze jeden dzień buforowy – sobota, czyli dzień przed meczem z FOGO UNIĄ Leszno. Jestem gotowy podjąć to wyzwanie, stanąć pod taśmą, walczyć i starać się o jak najlepszy wynik dla swojej drużyny – powiedział Nicki Pedersen.