Nice Cup w Krośnie dla zawodników 250cc. Gorzowianie z wygraną

23.10.2020 12:54

W czwartkowe popołudnie odbyła się wyjątkowa runda Nice Cup w Krośnie dla zawodników startujących w kat. 250cc. Jednocześnie rozegrany został także Memoriał Władysława Pietrzaka. Najlepszy na krośnieńskim torze okazał się Kacper Przybylski i drużyna Stali Gorzów.

Najskuteczniejszy podczas zmagań na krośnieńskim torze byli Oskar Paluch wraz z Oliwierem Ralcewiczem. Tuż za nimi uplasowała się drużyna druga drużyna FOGO Unii Leszno. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy klubu z Torunia.

Jednocześnie między biegami w Nice Cup odbył się miniturniej w klasie 500cc. Triumfatorem został Kacper Przybylski, wychowanek miejscowych Wilków Krosno. Drugie miejsce padło łupem Łukasza Szczęsnego, a podium zamknął Wiktor Firmuga.