Musielak, Kuciapa i Kryjom w magazynie PGE Ekstraligi (15.04.2021, godz. 12:30)

Zawodnik EWINNER APATORA, trener MOTORU Lublin i menedżer Trans MF Landshut Devils będą gośćmi czwartkowego programu WP SportoweFakty. Nie zabraknie także skrótów meczów 2. rundy PGE Ekstraligi. Początek programu zaplanowany jest na godz. 12:30.

Tobiasz Musielak nie wystąpił w tym sezonie w żadnym spotkaniu. Zawodnik EWINNER APATORA stał się obiektem zainteresowania klubów zwłaszcza z niższej klasy rozgrywkowej. Ostatnio wychowanek leszczyńskiej Unii trenował na torze w Krośnie. Jak sam zainteresowany reaguje na medialne doniesienia? Czy w tym sezonie na torach PGE Ekstraligi w barwach toruńskiego klubu? Jak przyjął informację, że przegrał walkę o miejsce w składzie z Adrianem Miedzińskim? Co z jego wypożyczeniem? Na te i kilka innych pytań Musielak udzieli odpowiedzi w czwartkowym Magazynie PGE Ekstraligi.

Drugim gościem Marcina Musiała będzie trener MOTORU Lublin, Maciej Kuciapa. Opowie on o swoich odczuciach, wrażeniach i wnioskach po pierwszym meczu lubelskiej ekipy w Gorzowie, który zakończył się porażką 38:52. Nie zabraknie tematu słabej dyspozycji Wiktora Lamparta. W czym leży problem młodzieżowca, którego przecież talent i możliwości są wysoko oceniane? Trener MOTORU zapytany zostanie też o samopoczucie Jarosława Hampela, który niedawno mierzył się z koronawirusem, a także o zdrowie poturbowanego w spotkaniu z MOJE BERMUDY STALĄ Mikkela Michelsena.

Co dalej z Markiem Karionem w MOTORZE Lublin po tym, jak do składu dołączy Dominik Kubera? Czy młody Rosjanin będzie mógł liczyć jeszcze na jakąś szansę? Prowadzący Magazyn PGE Ekstraligi poruszy też kwestię podziału obowiązków w sztabie szkoleniowym pomiędzy trenerem Kuciapą, a menedżerem Jackiem Ziółkowskim. Kto jest za co odpowiedzialny?

Na koniec nastąpi połączenie ze Sławomirem Kryjomem, menedżerem drugoligowej drużyny Trans MF Landshut Devils i żużlowym ekspertem. W rozmowie z nim nie zabraknie tematów taktycznych. Kryjom opowie, co sądzi o zmianach Janusza Ślączki, trenera ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM-u Grudziądz czy Piotra Świderskiego, który prowadzi ELTROX WŁÓKNIARZA Częstochowa. Będzie także o nowinkach technologicznych, a konkretniej dotyczących układu zapłonowego, z czego korzystają m.in. Janusz Kołodziej czy Leon Madsen.

Poza tym kibice będą mogli zobaczyć skróty ze wszystkich spotkań 2. rundy najlepszej żużlowej ligi świata. Start Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 15 kwietnia o godz. 12:30. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty oraz na stronie na Facebooku.